رفتن به مطلب
sabanet69

مشکل با mod_btslideshow

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید شرمنده ما هی مزاحم می شویم قرض از مزاحمت مجدد بنده مدتی ماژول mod_btslideshow را نصب کرده بودم و روی موقیت هیدر گذاشته بودم درست هم کار می کرد ولی چند شب پیش به دلایلی قالب سایتم را دوباره از نوع نصب کردم بعد که رفتم تو سایت نوشته تو هیدر عکس هارا اپلود کنید رفتم تو مدیریت برای اپلود عکس که هرچی می زنم این ارور را می ده

ممکن است جلسه منقضی شده باشد. لطفاً دوباره وارد شوید

خلاصه جونم براتون بگه هرکاری کردم نشد گفتم شاید از مروگر باشه کش را پاک کردم درست نشد گفتم شاید از کش خود اسکرپیت باشه رفتم تو سی پنل کش ها را پاک کردم نشد گفتم شاید مرورگر را اخرین نسخه اپدیت کنم درست می شه نشد هرکاری بگید کردم نشد حالا شاید بگید چرا یه ماژول دیگه نصب نکنی خودتو راحت کنه اتفاقا این کار را کردم ولی هیچ کدومش مثل این نمی شه چرا چون من سایز را تو تنظیمان ماژول رو اندازه هیدر می ذارم ولی بعد که می رم می بینم که باید اون عکس ها را هم با اندازه هیدر یکی کنم ولی این ماژول که داشتم سایز هید ر را تو تنظیمات می دادی دیگه ست می شود کاری نداشت که عکس چه سایزی داره در ضمن من چندبار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم نشد حالا دوستان با معرفت گل می تونید کمک کنید یا یا ماژول لینک بدید که مثل همین باشه یعنی تو تنظیمات سایز را زدی ست بشه نه اینکه تازه بعد عکس ها را هم باید سایزشو درست کرد ماژولی سراغ دارید که مثل این باشه ممنون می شم معرفی کنید یا مشکل را بفرماید چگونه باید هل کرد در ضمن من هر ماژولی که بگید را تست کردم هیچ کدومش مثل این نیست اگه براتون مقدرو هست فارسی معرفی کنید خداوکیلی این انجمن و این بچه های با مرام نبودند ملت کارشون لنگ بود من هر زمانی کمک خواستم در کمترین زمان جوابمو گرفتم واقعا همین جا یه دست مریضی با همتون می گم و خسته نباشید واقعا ممنون شرمنده پر حرفی کردم حلال کنید منتظر کمک هستم فعلا یا حق

:heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از کدوم ورژن جوملا 1.5 استفاده میکنید ؟ اگه پایینتر از 1.5.25 هستش به این ورژن ارتقا دهید

در مدیریت جوملا کشهای منقضی شده را نیز پاکسازی کنید . در بخش تعمیرات قسمت ورود به سیستم را هم بررسی کنید

حتی الامکان قالبتون و اسلاید شو رو هم یکبار حذف و پس از اطمینان کامل از پاکسازیش مجددا نصب کنید

دیتابیستون رو هم repair کنید . البته قبلش بک آپ فراموش نشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...