رفتن به مطلب
ایزدی مقدم

مشکل با منوی عمودی جومینا و عدم نمایش زیر منوهای سطح های دوم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

در ابتدا تشکر کنم از استاد تهرانی که زحمت طراحی این افزونه رو کشیدن اما مشکلم اینه که ماژول فقط تا سطح دوم زیر منو ها رو نمایش میده . یعنی بغیر از منوی اصلی فقط منوهای زیر منوی اول رو نمایش میده و مابقی رو نمایش نمیده . البته PHP بلدم و کد ها رو کمی دستکاری کردم اما موفق نشدم که چند سطح دیگر نیز اضافه کنم . از دوستان افزونه نویس بخصوص استاد تهرانی ممنون میشم که مشکل رو بررسی کنن . خیلی بهش نیاز دارم . البته ما طراح ها همیشه دغدغه منوی های بازشو رو داریم

البته تنها عیبی که این ماژول داره اینه که باید فایل 90 کیلوبایتی جی کوئری لود بشه و این با سرعت ذغالی ایران مناسب نیست . کسی راه-ک اری داره؟ خوشبختانه با کلیه نسخه های IE سازگاره .

دوستان لطفا شما هم منوی زیر رو تست کنید و بررسی کنید که زیر منوهای سطح اول به بعد نمایش داده میشه یا نه؟ شاید مشکل از من باشه .

لینک افزونه در جومینا :

http://www.joomina.ir/joomla-extension/s...menu2.html

ضمنا دوستان کسی با ماژول superfish کار کرده؟ ماژول خوبیه فقط عیب بزرگش اینه که با کلیه نسخه های IE مشکل داره . کسی این مشکل رو حل کرده؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن تا مشکلم حل بشه . یاعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

عذر میخام حق با شماست . منظورم افزونه منوی عمودی بازشونده جومینا هست به لینک زیر :

http://www.joomina.ir/joomla-extension/site-facility/menus/381-vmmenu2.html

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن .یاعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...