رفتن به مطلب
Ali_Sedaghat

راهنمايي در مورد جومينا نسخه ي 2.5.1

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قراره كه براي دبيرستاني كه توش كار مي كنم يه سايت راه اندازي كنم. به همين خاطر جومينا نسخه ي 2.5.1 را توي هاست نصب كردم. منتهاي مراتب مشكلي كه باهاش مواجهم به اين شرحه كه در ادامه مطرح مي كنم و از شما دوستان تقاضاي راهنمايي و كمك مي خوام:

1- در اين نسخه چه طور ميشه هم در سمت راست و هم در سمت چپ منو داشت. مثلاً در سمت راست منوي اصلي و در سمت چپ منوي تحت عنوان لينك دوستان داشت؟

2- چه طور ميشه در سمت چپ تبليغات قرار داد؟

3- سؤال بسيار مهم: چه طور ميشه در منوي اصلي زير منو تعريف كرد؟ براي روشن شدن بهتر موضوع فرض مي كنيم كه منوي اصلي سمت راست داراي گزينه هاي صفحه ي اصلي - اخبار - آرشيو - تماس با ما هست. حالا مي خوام براي منوي اخبار زير منوهاي اخبار داخلي - اخبار سياسي - اخبار علمي و فرهنگي - اخبار ورزشي قرار بدم.

من هر چي توي مديريت منو گشتم نتونستم چيزي تحت عنوان زير منو پيدا كنم. حسابي گير كردم. لطفاً كمكم كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز اینها امکانات اولیه جوملا هست

و در هر دو جوملای 1.5 و 2.5 موجود هست

شما باید اول جوملا را یاد بگیرید تا بتونید این موارد ساده را به راحتی انجام بدید

پیشنهاد میکنم به سایت http://www.joominalearn.ir/ مراجعه کنید.

لینک به ارسال

سلام

وقتي منوي جديد ميسازيد بايد گزينه والد رو انتخاب كنيد

مثلا براي ساخت اخبار داخلي بايد منوي والد"اخبار" رو انتخاب كنيد و...

بدرود

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اینها امکانات اولیه جوملا هست

و در هر دو جوملای 1.5 و 2.5 موجود هست

شما باید اول جوملا را یاد بگیرید تا بتونید این موارد ساده را به راحتی انجام بدید

پیشنهاد میکنم به سایت http://www.joominalearn.ir/ مراجعه کنید.

سلام دوست محترم

من تمام فيلم هايي كه مربوط به ساخت منو بود رو از سايتي كه معرفي كرديد دانلود كردم و با دقت بهشون نگاه كردم منتهاي مراتب مشكلي كه هست اينه:

در پنل مديريت منو در قمست منوي اصلي يك منو به عنوان اخبار اضافه كردم. البته ناگفته نمونه كه نوع منو را تحت عنوان نام مستعار گزينه منو انتخاب كردم

بعد دوباره يك منو تحت عنوان اخبار ورزشي ساختم و نوع گزينه ي منو را مطلب انتخاب كردم و در سمت راست گزينه ي والد را اخبار انتخاب كرده و تغييرات را ذخيره كردم.

وقتي كه صفحه ي اصلي سايت را ريفرش مي كنم منوي اخبار مياد اما منوي اخبار ورزشي كه زيرمنوي اخبار هست نمايش داده نمي شه.

به خدا ديگه گيجه گيج شدم. از صبح تا الان كه ساعت 14:30 هست با اين قسمت كلنجار رفتم نشد كه نشد.

لطفاً منو راهنمايي كنيد. برام خيلي مهمه

با تشكر

صداقت

لینک به ارسال

با سلام

Ali_Sedaghat عزیز ، لطفا قبل از فعالیت در انجمن قوانین انجمن را مطالعه فرمایید .

شما در عرض 3 دقیقه دو تاپیک یکسان ایجاد کرده اید ، این مورد خلاف قوانین انجمن میباشد . لطفا قوانین را رعایت فرمایید

در ضمن بنده پاسخ شما را بطور کامل در تاپیک قبلتون گفتم

این تاپیک ، تاپیک دوم و تکراری است و قفل میشود !

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...