رفتن به مطلب
sabanet69

سلام درخواستی برای تغیر سایز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز خسته نباشید بنده درخواستی کوچکی دارم ازتون من می خوام پشت صفحه سایتم را عوض کنم خوب ولی چندتا تصاویر که مورد نظرم بود را گذاشتم ولی باید اول سایز تصاویر را درست کنم تا اوکی باشه خوب حالا عکس 1 نمونه عکسی هست که باید سایز تصاویر بعد مانند سایز عکس 1 باشه اوکی من سه عکس لینک دانلود می ذارم عکس 1 که هیج نمونه هست تا سایز را بفهمید چقدر باید باشه 2 تصاویر بعد ممنون می شم سایز را تغیر بدید ممنون

49437553019449006861.jpg

33687690258445691347.jpg

20772302335082080832.jpg

خوب تصاویر 1 نمونه هست و 2 و3 هست ممنون می شم سایزشو برام درست کنید راستی دوستان برای اینکه بشه سایز درست کرد با چه نرم افزاری می شه این کارو کرد و دقیق کار کنه و افت تصاویر و کیفیت هم نداشته باشه چون من هر نرم افزار بود از تو گوگل دان کردم و این سایز را که می خواستم نداد بهم حالا خدایش یکی پیدا بشه جون من کمک کنه ثواب داره منتظر هستم فعلا یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

معمولا این کارهارو با فتو شاپ انجام میدن

اگه الان فرصت کنم واستون درست میکنم

بدرود

انجام دادم

بفرمایید

اینم لینک دانلود: دانلود تز سرور جومینا

بدرود

لینک به ارسال

سلام ممنون داداش خدا خیرت بده واقعا ممنون یه کمک دیگه اگه زحمتی نیست می شه بگید با فتوشاپ از کدوم قسمت این کارو. باید کرد ممنون بازم تشکر ویژه یا علی فعلا

:heart:

لینک به ارسال

عکس را در فتوشاپ باز نمائید

از منوی image گزینه image size را انتخاب کنید. پنجره image size

در قسمت pixel Dimensions می توانید سایز عکس را بر حسب پیکسل تغییر دهید (مقادیر موردنظر برای پهنا و ارتفاع عکس را در کادرهای مقابل عبارات width و height وارد نمائید) و یا با انتخاب گزینه percent از لیست های کشویی مقابل width و Height سایز عکس را به صورت درصدی از عکس اصلی تغییر دهید.

در قسمت Document Size اندازه عکس را بر اساس واحد تعیین شده در کادر مشاهده می کنید که می توانید واحدها را تغییر دهید.

در همین قسمت گزینه ای با نام Resolution وجود دارد که وضوح تصویر را مشخص کند. برای عکس هایی که در صفحات اینترنت قرار می دهید وضوح تصویر را بین 72 تا 100 در نظر بگیرید.

گزینه constrain Propertions: اگر این گزینه فعال باشد با تغییر پهنای عکس، ارتفاع عکس هم به همان نسبت تغییر خواهد کرد و بالعکس (با تغییر ارتفاع پهنای هم تغییر خواهد کرد).

اگر می خواهید فقط پهنا یا ارتفاع عکس را تغییر دهید علامت داخل کادر مقابل عبارت constrain Propertions را غیرفعال کنید و سپس در کادر های width و height مقادیر موردنظر را وارد نمائید.

کار خیلی ساده ای هست....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...