رفتن به مطلب
sms118

یک پیشنهاد امنیتی جالب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

من مدیر سرور پیام کوتاه 118 میباشم و همیشه سعی کردم امنیت سرور و سایتم از حال و روز خوبی برخوردار باشه.

راستش شرکتی که سیستم پیامکم رو طراحی کرده در اقدامی جدید و برای امنیت بالاتر سرور میخواد کاری بکنه که تغییراتی در قسمت ورود به پنل مدیریت انجام بده که پنل مدیریت حساس به IP باشه

یعنی اینکه برنامه ای بنویسه که در قسمت مدیریت یک یا چند IP تعریف بشه که فقط با اون آی پی ها بشه وارد سایت بشه و اگه با IP غیر از اون IP ها کسی بخواد وارد بشه پیغام نامعتبر بودن IP رو بده و نتونه صفحه لاگین پنل مدیریت رو ببینه- راستش چند وقت پیش توی یه سایت خارجی که با وردپرس طراحی شده بود همچین امکانی رو دیدم و الان از طراح سایتم خواستم که این امکان رو برای سامانه پیامکم بنویسه و اونم قول داده تا چند وقت دیگه چنین کاریو انجام بده

حالا دوستان پیشنهاد من اینه که یه همچین امکاناتی رو برای جوملا برنامه نویسی بشه تا امنیت جوملا بالاتر بره البته باید جوری برنامه نویسی بشه که از توی پنل مدیریت بشه روی IP ها مدیریت داشت و اونا رو تغییر داد

اگر از دوستان برنامه نویس کسی میتونه چنین کاری انجام بده با من در ارتباط باشه

ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دقیقا یادم نیست ولی چند وقت پیش توی جوملا جهانی چنین افزونه ای دیدم

فکر خوبیه ولی مشکلاتی داره

بیشتر کاربران از ip داینامیک استفاده می کنند و آی پی های اون ها با هر بار کانکت شدن عوض میشه پس نمی تونن از این سرویس در سایت خود استفاده کنند.

خرید آی پی static خودش هزینه اضافی هست

ممنون از پیشنهادتون

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنونم از اینکه سریع پاسخ دادید

ببینید این یک پیشنهاد بود تا کسایی که به امنیت سایت بها میدن و در حد معمول بخوان هزینه کنند خوبه

اگه میشه نام اون افزونه را نام ببرید تا اگه نیاز به فارسی سازی داره سریعا دانلود و فارسی سازی کنم و در اختیار کاربران قرار بدم

در ضمن فکر کنم هزینه ip استاتیک هرچقدر هم باشه باز برای کسانی که نیاز به امنیت بالا دارن امری حیاتی باشه

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید جناب آقای افروزی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...