رفتن به مطلب
fantome10

درخواست افزونه ای برای گرافیکی کردن داخل تب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به دنبال افزونه ای میگردم که بتونم توی تب هام رو مثل این سایتی که عکسشو گذاشتم بکنم. نمیدونم این سایت چجوری این کار رو کرده !ولی خیلی دوس دارم به این شکل دسته بندی توی تب هام داشته باشم.

download.php?imgf=13298494341.jpg

download.php?imgf=13298494342.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینقدر سئوالم سخت بود !!

اگه افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد که توی تبارو اینطوری کنه لطفا معرفی کنید. اگرم نیست بگید نیست که ما همش چشم انتظار یه پاسخیم بخدا.

در ضمن من تبم رو ساختم. فقط تب سازم این قابلیت رو نداره و فکر هم نمیکنم تب سازی داشته باشیم که این قابلیت رو داشته باشه که داخل تبا رو اینطوری کنه. فقط سئوالم اینه که اگه افزونه ای هست که بشه باهاش یه کاری مثل این کرد و توی تبهام رو مطالب رو مجزا کنم و بتونم عکس بزارم (یه چیزی مثل همون تصاویر ضمیمه) تا بتونم تعریف کنم که توی تبم نمایش بده ممنون میشم معرفی کنید.

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

امید وارم خوب باشید و صبور ...:shy:

دوست عزیز برای مورد اول می تونید از گلوبال نیوز استفاده کنید

برای مورد دوم هم میتنید از افزونهی که پر بازدید ترین مطالب رو نشون میده استفاده کنید ./ یادم نیست اسمش چی هست ولی یادم هست که در بسته بلاگ آی تی بکارش بردم میتونید از اونجا بردارید.

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای شمسی از راهنماییتون ممنونم

ولی راستش اینی که معرفی کردید اون چیزی نیست که من میخواستم. نمیدونم چجوری ولی اگه افزونه ای باشه که بتونم مطالب توی تب هام رو مرتب کنم و حالت هایی مثل شکلی که گذاشتم بشه خیلی بهتره. و حتی رنگ زمینه، چیدمان مطالب و عکس هامم رو تنظیم کنم.

با سپاس

لینک به ارسال

خیلی ممنونم از راهنماییتون !!!!!!!!

واقعا اینجا بچه ها خیلی فعالن!

لینک به ارسال

ببین دوست عزیز دلیل نمیشه شما اگر عجله داری همه بسیج بشن و کمک کنن بالاخره این همه کاربر مشکل دارن و تعداد کسایی که بتونن راهنمایی کنن زیاد نیست

شما تعداد مراجعه به هر پست رو ببین و ببین مثلا از 200 نفر بازدید کننده چند نفر جواب دادن!!! همین هم که راهنمایی میکنند خداتون رو شکر کنید و جای تشکرش باقیه

و اما مشکل شما

ببین دوست عزیز هر سایتی طراح سایت داره

90% طراح های سایت هم به کد نویسی مهارت دارند

حالا جوملا طوری شده که دوستان میتونن از حالت آماده اون استفاده کنند! این مال کسایی هست که سر رشته ای از کد نویسی ندارند

واما اونهایی که آشنایی دارند میان و افزونه ها رو اونجوری که دوست دارن تغییر میدن و در سایت استفاده میکنن!

حالا شما هم اگر میخوای تغییری در افزونه بدی یا باید خودت این کار رو انجام بدی یا از کسی بخوای واست این کار رو بکنه!

درضمن اسپم در قوانین ممنوعه!!!

یا علی

لینک به ارسال

اولا خدمت شما عرض کنم که من عجله ندارم. فقط 3 روز انتظار پاسخ یکم ضد حاله!

شما لطف بکن و به پست های من نگاه کن بعد جواب بده. من عرض کردم که نیاز به یه ماژول یا کامپوننت یا افزونه ای که بشه تو تب هام این تغییر رو ایجاد کنم. نه اینکه کسی برام برنامه نویسی کنه یا سئوال غیر معقولی پرسیده باشم.

شما طراحی و من طراح نیست. شما همه چی رو از دید طراحی میبینی و این نباید دلیل باشه که با این لحن با من صحبت کنی.

بسیار خوب اگه واقعا نمیشه بگید نمیشه.

ضمنا یه انجمن فکر میکنم، البته فکر میکنم، ماهیتش واسه یادگیر باشه و همینطور رفع اشکال دوستان. نه محلی برای بیزینس شما!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...