رفتن به مطلب
oranjilar

مشکلی با منوساز آبشاری swmenu

پست های پیشنهاد شده

دوستان من این منو ساز رو نصب کردم . کاملا هم درست کار می کنه. اما یه مشکلی وجود داره که می خواستم با همکاری و کمک شما برطرف کنیم.

این مشکل رو با تصویر توضیح میدم.

1. بعد از نصب به قسمت تنظیمات ماژول رفتم و از بخش اندازه و موقعیت به قسمت منو اصلی- / زیرمنو- - جهت: رفتم و مقدار horizantal/down/left رو انتخاب کردم. تصویر زیر رو ببینید:

m1.png

اینجوری وقتی به سایت بریم منو بصورت راست به چپ باز میشه. ولی تنها مشکلی که هست اینه که جای لینک ها عوض میشه. یعنی مثلا اگه صفحه اصلی سمت راست باشه میره سمت چپ. خب چاره کار هم اینه که بریم و از قسمت منوها ترتیب و چینش منوها رو برعکس کنیم.

اینکار وقتی فقط از نسخه فارسی استفاده می کنیم جواب میده. ولی وقتی از جومفیش و نسخه انگلیسی استفاده می کنیم این دفعه ترتیب منوهای انگلیسی به هم می خوره و Home جای اینکه سمت چپ قرار بگیره سمت راست نمایش داده میشه. چون جومفیش ماژول رو ساپورت نمیکنه که بتونیم ترتیب عوض کنیم. تصویر زیر رو ببینید:

m2.jpg

به جای home توجه کنید که باید چپ باشه ولی راست دیده میشه.

حالا با این مقدمه میخواستم از دوستان راهنمایی بخوام که کسی میتونه کمک کنه یا کدهای جاوا رو طوری تغییر بدیم که نیاز به تغییر منوها نباشه و منو راست به چپ هم باز بشه؟

یا اینکه چطور این کامپوننت رو با جومفیش سازگار کنیم؟

بی صبرانه منتظر پاسخ دوستان و مدیران گرامی هستم:blush:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اکثر کاربرها با این منوساز کماکان این مشکل رو دارند . ولی اگه با CSS آشنا باشید ، یک ترفندی که در پست شماره 10 تاپیک زیر به آن اشاره کردم مراجعه کنید کمی وقت بگذارید شما هم میتوانید از پس مشکل خودتون بربیایید

http://forum.joomina.ir/thread-11063-post-60974.html#pid60974

در قسمت راست چین کردن منوی افقی بالای سایت راه حل را گفته ام

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

جناب msjoomla

از شما بابت پاسختون بینهایت متشکرم.

من راه حل رو بطور قطعی پیدا کردم. راه حل اینه:

به آدرس زیر برید

modules/mod_swmenu_mod_swmenufree.js

خط 92 عبارت horizontal/left رو به horizontal/right تغییر دهید.

دوستان این مورد ماهها منو معطل کرده بود!:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

منو ساز آبشاری رو در سایت جومینا یا پارس جوم جستجو و دانلود کنید. من از نسخه ای که تو پارس جوم بود استفاده کردم

لینک به ارسال

سلام

منو ساز آبشاری رو در سایت جومینا یا پارس جوم جستجو و دانلود کنید. من از نسخه ای که تو پارس جوم بود استفاده کردم

من اینو نصبش کردم و دارم ازش استفاده می کنم.... من فقط مشکلم اینه که این منو چپ چینه. می خوام راست چینش کنم... درست همون مشکلی که شما دارین

لطف کنید آدرس دقیق همون فایل جاوا اسکریپت که داخل فولدر ماژول هستش رو واسم بفرستید....

ممنون

لینک به ارسال

سلام

از دوستانی که دارن با این ماژول کار میکنن یه سوال داشتم.

این ماژول با نسخه 1.5.25 مشکلی داره؟

من هر کاری میکن اصلا عمل نمیکنه قالب اصلی جوملا رو هم امتحان کردم موقعیت های مختلف رو تست کردم منو ها و زیر منوها رو چک کردم همه تنظیماتو اینور اونور کردم حتی یبار دیگه از سایتای مختلف دیگه که ترجمه کرده بودن دانلود کردم هر کاری کردم نشد اما وقتی با نسخه 1.5.24 کار کردم مشکلی نداشت

میخام بدونم نسخه جوملا شما چی بوده و اگه نکته ای به ذهنتون میرسه بگید ممنون

hamdaman.ir

لینک به ارسال

قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه با نسخه 1.5.25 ولی محض اطمینان شما روی یه جوملا 1.5.24 این ماژول رو نصب کن و بعد با فایل های آپدیت جوملا رو به 1.5.25 ارتقا بدین، بعد ببینین بازم این مشکل وجود داره یا نه.

یاعلی./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...