رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

تغییر آدرس ورود به کنترل پنل مدیریت با JLSecure My Site - برای جوملا 2.5 و 3

پست های پیشنهاد شده

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13296695391.png

سلام به همه جومینایی های عزیز ، با معرفی یک افزونه دیگه در خدمتتون هستم
حتما با خواندن عنوان تاپیک پی به محتوای موضوع بردید و درست هم حدس زدید
افزونه ای رو که امروز میخوام معرفی کنم یک نوع پلاگین در زمینه تغییر آدرس ورود به کنترل پنل مدیریت میباشد و نام آن JLSecure My Site هستش . شاید برای این مورد افزونه های زیادی را دیده باشید ولی به دلیل ظهور جوملایی با نام 2.5 شاید اون افزونه ها دیگه سازگار نباشند
نحوه کارکرد این افزونه هم مشابه افزونه هایی است که با گرفتن Key آدرس را تغییر میدهند ولی این افزونه اندکی متفاوت است که در ادامه توضیح خواهم داد
به دلیل اینکه نحوه کار با این افزونه بسیارساده میباشد ، دمویی ندارد . پس به تصویر زیر توجه کنید :

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13296695881.png

همانطور که در اسکرین شات بالا میبینید ، دو فیلد با نامهای Secure key و Secure value قرار دارند . پس تفاوت این افزونه با سایر افزونه ها استفاده از دو فیلد است
کاراکترهای مجاز برای استفاده در فیلدها به شرح زیر میباشد :
حروف A-Z و a-z و 0-9 و _ (آندرلاین)
برای اتصال این دو فیلد به یکدیگر در نوار آدرس از علامت = استفاده میشود . یعنی این علامت فقط یکبار و برای اتصال این دو بکار میرود
آدرس ورود به کنترل پنل مدیریت بطور پیشفرض به صورت زیر میباشد

www.yoursite.com/administrator

حال فرض کنید مقدار فیلد Secure key را برابر MSjoomla_123 و مقدار فیلد Secure value را هم برابر Joomina_123 در نظر گرفته ایم و میخواهیم تغییرات را ذخیره کنیم . زمانی که روی دکمه ذخیره و بستن کلیک کردید به صفحه اصلی سایتتون ریدایرکت میشید . حالا کش مرورگرتون رو پاکسازی کنید و در نوار آدرس ، آدرس ورود پیشفرض که در بالا به آن اشاره شد را وارد کنید . میبینید که دیگر تاثیری ندارد و به صفحه اصلی سایتتون ریدایرکت میشید که این خودش یکی از مزایای افزونه برای حفظ سئوی سایت میباشد به دلیل اینکه دیگه با صفحه خطا مواجه نمیشید
نحوه درج آدرس به شکل زیر میباشد :

www.yoursite.com/administrator/?MSjoomla_123=Joomina_123

در آدرس فوق بعد از administrator علایم ?/ قرار میگیرند و بعدش Secure key و بعدش علامت = و در آخر هم Secure value قرار میگیرد

نکات مهم :
فقط از کاراکترهای مجاز که در بالا به آن اشاره شد استفاده کنید و از سایر کاراکترها جدا" پرهیز کنید
در صورتی که مشکلی ایجاد شد و نتونستید وارد صفحه لاگین بشید از طریق phpmyadmin و در جدول extensions پلاگین را غیرفعال کنید که برای این کار میبایست در فیلد enable مقدار 1 را به 0 تغییر دهید و روی دکمه Go کلیک کنید
چنانچه فیلدها را تغییری ندادید و فقط پلاگین را فعال کردید در اینصورت با آدرس زیر میتوانید وارد شوید :

www.yoursite.com/administrator/?secure_key=secure_value

توضیحات به نقل از سایت سازنده

لینک معرفی افزونه در سایت رسمی جوملا

لینک دانلود از سایت سازنده

لینک دانلود نسخه 1.0.0 از سرور جومینـــــا

لینک دانلود نسخه 1.0.2 از سرور جومینــــــا سازگار با جوملا 2.5 و 3

موفق و پیروز باشید
یا حق
:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای صفر علی درود

من دنبال این کار بودم و از تکنیکی که ویدئوش رو آقای تهرانی تهیه دید استفاده کردم اما چون از یک بسته ی نصبی آماده استفاده می کردم این تکنیک جواب ندادو من که خیلی از این پلاگین راضیم و باز ممنون.

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
دوست عزیز ، از لطف شما ممنونم . اما پست زدن در این بخش ممنوع میباشد . فلذا تاپیک بسته شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...