رفتن به مطلب
ahmad

قرار دادن تصویر بجای متن منوها

پست های پیشنهاد شده

سلام

چکونه در منوی اصلی یا هر منویی می شود بجای عبارت منو، تصویر قرار داد.

در صورتی که منو را از نوع Separator انتخاب کنم می شود بدون بدون تایتل منو را ذخیره کرد ولی تصویر انتخابی بدلیل نداشتن عنوان منو ظاهر نمی شود.

اگر برای یک منو هم تصویر قرار دهم و هم عنوان، در نهایت عنوان منو روی تصویر آن می افتد که درست نیست!

راه چیست؟

من تصویر را هم برای منوی اصلی و هم برای زیر منوها می خواهم، البته در برخی آیتمها.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

ابتدا تصاویر مورد نظرتون رو از طریق مدیریت تصاویر اضافه کنید و بعد در قسمت " پارامترها - سیستم " ---> [تصویر منو] که در ویرایش هر منو وجود داره تصویر منوتون رو انتخاب کنید

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ابتدا تصاویر مورد نظرتون رو از طریق مدیریت تصاویر اضافه کنید و بعد در قسمت " پارامترها - سیستم " ---> [تصویر منو] که در ویرایش هر منو وجود داره تصویر منوتون رو انتخاب کنید

پیروز باشید

دوست عزیز من تمام اینکار ها رو کردم سوالم چیز دیگری بود.

چکونه فقط تصویر جای متن را بگیرد. متاسفانه اینکار نشده.

و من ناچارم در کنار تصویرم از نقطه (.) استفاده کنم که دید کمتری دارد.

لطفا سوال را کامل بخوانید.

لینک به ارسال

سلام اجمد آقا

اگر اشتباه نکنم یک سال پیش شما یه قالب داشتی همین کار را میخواستی باهاش بکنی شایدم ahmad19 بوده

اما راه حل اگر قالبت بهت این اجازه را میده یه ماژول دستی درست کن تصاویر را در اون قرار بده و بعد به هر تصویر لینک بده اگر هم نه که باید خودت این امکان را با css درش ایجاد کنی

لینک به ارسال

سلام اجمد آقا

اگر اشتباه نکنم یک سال پیش شما یه قالب داشتی همین کار را میخواستی باهاش بکنی شایدم ahmad19 بوده

امیرجان سلام، حافظه خوبی داری، ولی اون کاری که می خواستم بکنم اصلا چیز دیگری بود و الان هم موجود است:

durolane.ir

ببینید:

من یک منوی اصلی عادی دارم، آنوقت گاهی می شود برای آیتمهای منو یک آیکنی قرار دهیم، مثلا برای صفحه اصلی کنارش تصویر خانه را قرار می دهیم که در خود جوملا موجود است،

من می خواهم در این منوی اصلی برای بعضی از زیر منوها، تصویر قرار دهم.

یعنی من در منوی اصلی، عبارت محصولات را دارم، در زیر منوی محصولات بجای اینکه بنویسم، فرش، کمد، مبل و ... می خواهم فقط تصویری از آنها قرار دهم.

این تصاویر دیگر 16x16 پیکسل نیستنتد و حدود 30 در 120 پیکسل می باشند و با فرمت jpg یا png هستند. ولی مشکل این است که عبارت منو روی آنها ظاهر می شود و من مجبورم برای عنوان منو از نقطه (.) که دید کمتر دارد استفاده کنم.

برای اینکه متوجه شوید، در منو ایی تصویر ساعت موجود در جوملا را انتخاب کنید، ببینید چی می شود.

چگونه عبارت منو روی این تصاویر ظاهر نشود و بروی سایر منوها باشد؟

فکر کنم راهی باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...