رفتن به مطلب
demonoiran

مشکل کامپوننت پرداخت آنلاین بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه اساتید محترم

من کامپوننت پرداخت آنلان بانک ملت رو برای ورچومارت 1.1.4 و 1.1.9 نصب کردم (http://www.joomina.ir/joomla-extension/site-facility/finance/453-mellat.html)

و توی لیست روش های پرداخت هم اضافه شد، ولی هرچی می گردم جایی نیست که بشه توش یوزی که از بانک می گیرمو وارد کنم

از مسیر لیست روش های پرداخت هم که میرم و روش کلیک میکنم فقط یه سری آپشن عمومی میاره که درصد تخفیف و ایناشو مشخص می کنه

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان ګرامی وقتی وارد روش های پرداخت و بانک ملت شدید کلید تب رو برای چند ثانیه نګه دارید تا تب مربوطه نمایش داده بشه

چون ویرچوال مارت با زبان فارسی مشکل داره این تب ها مخفی می شن

با تشکر وحید حاجی پور

:thankyou::afro::D

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان ګرامی وقتی وارد روش های پرداخت و بانک ملت شدید کلید تب رو برای چند ثانیه نګه دارید تا تب مربوطه نمایش داده بشه

چون ویرچوال مارت با زبان فارسی مشکل داره این تب ها مخفی می شن

با تشکر وحید حاجی پور

:thankyou::afro::D

ممنون از لطفتون آقای حاجی پور

مشکل بعدی اینه که وقتی دکمه ی سفارش زده میشه یه ارور داده میشه که نوشته could not get form object! اگه میشه راهنمایی کنید که اطلاعات فرم را کجا باید ایجاد کنم؟البته این ارور را که میده مینویسه سفارش شما با موفقيت ارسال گرديد ! و پرداخت هم انجام میشه اما توی همین صفحه دکمه ای که وجود دارد ؟؟؟؟؟ اینجوری نشون داده میشه

همچنین بعد از اینکه پرداخت انجام شد شماره تراکنش نشون داده نمیشه و صفحه ای که باز میشه error 404 میده

سپاسگزارم از کمکتون

لینک به ارسال

براي پيغام could not get form 1 درقسمت اطلاعات اضافي پرداخت قسمت کد form رو به صورت زير تغيير بدين

....
....
...........
...............

[/align]

براي مشکل ؟؟؟؟؟ هم در همين قسمت پيداش کنيد و خودتون دوباره به جاش بنويسيد پرداخت

*--*--*--*--*--*--

يک مشکل هم خود من دارم که اگه اساتيد کمک کنند ممنون ميشم

من تمام ترمينال و يوزر و پسوردو بانک ملت رو هم تنظيم کردم ولي بعد از زدن کليد پرداخت پيغام Ultra Security Protection مياد اگه کسي اين مشکل رو ديده و حل کرده لطفا راهنمايي کنه

لینک به ارسال

مشکل فرم و فارسی کردن دکمه پرداخت حل شد اما به یه مشکل جدی تر برخوردم اونم اینکه الان دیگه وارد سایت بانک نمیشه و ارور soap میده درصورتی که دیروز پرداخت انجام میشد و صفحه ی بازشده ارور 404 میداد

ارور الان اینه:

Fault

Array

(

[faultcode] => soap:Client

[faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: ""

)

اشکال از کامپوننته یا من؟

لینک به ارسال

سلام

ارور soap به نظر ميرسه مربوط به هاستتون باشه

با مدير سرورتون مشورت كنيد

بدرود

لینک به ارسال

سلام

بدرود

اگه مشکل از هاست بود پس چرا دیروز درست پرداخت میشد؟به مدیر سرور چی باید بگم دقیقا؟

سلام

بدرود

اگه مشکل از هاست بود پس چرا دیروز درست پرداخت میشد؟به مدیر سرور چی باید بگم دقیقا؟

مشکل حل شد برای بقیه دوستانی که این مشکلو دارن میگم

به این خاطر بود که ماژول جومینا هم نصب بود و تداخل ایجاد میشد اونو حذف کردم درست شد

فقط موقع رفتن به صفحه ی بانک برای پرداخت حدود دو ثانیه Pay Response is : 0,6C4E321486706D38 این را نشون میده بعد میره

با زدن دکمه ی پرداخت مینویسه پرداخت با موفقیت انجام شد اما توی صفحه ای که باز میشه مینویسه Verify Response is : 0 و بعدش ارور 404 میده

توروخدا یکی کمک کنه

دیگه دارم کچل میشم

لینک به ارسال

درود بر شما بانک ملت را آقای حاجی پور منتشر کردن در انجمن هم هست میتونید از اون استفاده کنید

از سایت joomladev.ir

هم میتونید دریافت کنید

لینک به ارسال

درود بر شما بانک ملت را آقای حاجی پور منتشر کردن در انجمن هم هست میتونید از اون استفاده کنید

از سایت joomladev.ir

هم میتونید دریافت کنید

درود آقای تهرانی

جوملای من 1.5 هست,درضمن برای اتصال به ویرچومارت میخام,ماژولی که ارائه شده برای 1.5 مثل کامپوننتش نیست و باید به صورت دستی مبلغ را وارد کرد

اگه یکی از دوستان برنامه نویس لطف کنه و مشکل کامپوننتو حل کنه ممنون میشم

فقط باید بعد از پرداخت به سایت فروشگاه بازگردانده بشه و شماره سفارشو تراکنش بده

لینک به ارسال

سلام

من این ماژول رو در جوملا2.5 نصب کردم . موفقیت امیز بود اما در ویرچومارت2.0.2 در لیست روشهای پرداخت نیست که بتونم اضافش کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...