رفتن به مطلب
Fased Shod !

اگر شما این سایت را طراحی می کردید چقدر می گرفتید؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من این سایت را طراحی کرده ام.: http://irankhodro2038.ir/

این سایت مال یکی از نمایندگان ایرانخودرو هست.

قالبش رایگان هست ولی من آن را فارسی و بهینه برای زبان فارسی کرده ام. همچنین یک سری تغییراتی بهش دادم که کمی وقت گیر بود.

این سایت حدود 20 روز دست ما بود (اون ها طولش دادن) و من به طور دائم بخواهیم حساب کنید حدود یک هفنه روش کار کردم.

یک سری امکانات هم برایش گذاشتم که اگر وارد سایت شوید ممی بیینید.

مهمتر از این ها من کپی رایت خودم را نگذاشتم چون قبول نمی کرد. بهش بگم بابت برداشتن کپی رایت چقدر باید بدهد؟ چی بهش بگم تا قبول کنه کپی رایت خودم باشه؟

کارهایی که رویش انجام شده است:

1. همه ی مطالب ایرانخودرو(16 ماشین) را کامل در چند تب گذاشتم.که این وقت گیر بود چون باید یرای هر مطلب تب می ساختم(با پلاگین tabber) + گذاشتن چند مطلب اختصاصی که گفتند بگذار. در ضمن همه ی این ها را در منو گذاشتم.

2.ساختن تعدادی مجموعه و زیر مجموعه (4 تا) و لینک دادن ان آها به منو.

3. ایجاد یک خبرنامه قوی با کامپوننت acymailling که کاربران از طریق ماژول آن عضو بشن و و بعد ایمیل ها در دایرکتوری اضافه شود تا بتوان به همه ی آن ها ایمیل فرستاد. در ضمن این کامپوننت زبان فارسی را هم داشت و من بهش اضافه کردم.

4.فارسی سازی کامل یک قالب خارجی و بهینه کردن کامل CSS آن و دادن یک سری تغییرات و حل کردن یک سری مشکلاتی که داشت.

5.ایجاد یک نظر سنجی با امکانات درخواستی با.

6.سایت با جوملا 2.5 طراحی شده که یک حسن به حساب میاد.

7. ایجاد یک خبرخوان و لینک دادن آن در منو برای خواندن خبر های جدید ایرانخودرو.

8. ساخت ایمیل info@irankhodro2038.ir برای ارسال و دریافت ایمیل.

9.ایجاد تماس باما و لینک دادن آن به منو و گذاشتن اطلاعات تماس در آن.

10. گذاشتن کامپوننت آمارگیر j4age برای آمار صحیح و گذاشتن آن در یک ماژول.

11. سئو و بهینه سازی عالی سایت که هیچ مشکلی ندارد.

12.گذاشتن یک اسلاید شو و چند عکس در آن(عکس ها بهد دلایلی ویرایش شدند)

13.گذاشتن هد لاین زیر اسلاید شو که 3 تا مطلب را عکسشان را نمایش می دهد و وقتی هاور شود یک سری توضیحاتی دارد که می توانیم کلیک کنیم و آن محصول را ببینیم.

14. گذاشتن آخرین اخبار به صورت یک ماژول.

15. گذاشتن چند لینک خارجی در کامپوننت وب لینک ها و نمایش آن در یک ماژول.

16.گذاشتن محبوب ترین کار ها در یک ماژول.

17. و چند تای دیگه هم هست که دقیقا یادم نیست. این ها مهم هاش بود.

سایت هم که بالا نمی یاد یک مشکل در سرور پیش اومده که تا فردا درست میشه.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به نظر بنده اینجور سایت ها اولا یک کلاس خاصی نیاز داره

مثلا فونت تیتر ها خیلی بزرگ هستن

هر کسی قیمت خاص خودش رو داره

یکی مثل بنده هست که سایت های معمولی طراحی نمیکنن و همیشه روی سایت انقدری کار میکنن که اون چیزی که میخو.ان بشه

قیمت هست از 400 تا 700و800

درضمن این رو هم بگم هنوز ایراد داره سایتت

مثلا در قسمت پیش فروش، نظر سنجی این ارورها رو داره

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wwwirank/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 377

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wwwirank/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 377

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wwwirank/public_html/libraries/joomla/database/table.php on line 40

همچنین در بعضی صفحات که بطور اتفاقی باز کردم بهم ریختگی دیده میشه که باید بررسی و رفع بشه

من باشم هیچوقت همچین سایتی رو تحویل نمیدم!

این سایت حدود 300 ارزش داره ( با هاست و دامین)

لینک به ارسال

سلام به همه

آقای مانیان تعیین قیمت به عواملی زیادی بستگی داره (کیفیت کار - مسائل امنیتی که از روی ادرس سایت و ظاهرش نمیشه مشخص کرد-سئو , ...)

مثلا ببینید سایت الان با این ادرس هم بالا میاد http://www.irankhodro2038.ir/index.php و این برای سئوی سایت خوب نیست

درباره تعیین قیمت طراحی یک سایت هم قبلا بحث شده

در ضمن لطفا مطالبی که در هیچ جای انجمن قابل طرح نیست در بخش مباحث دیگر مطرح کنید البته باید در زمینه طراحی وب باشند

این تاپیک بعلت اینکه به اسپم کشیده می شود قفل شد

با تشکر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...