رفتن به مطلب
mercol30

مشکل با کامپوننت custom fields

پست های پیشنهاد شده

اضافه کردن فیلدهای اختياری به مطالب جوملا با custom fields

من نمی دونم که این چه کاربردی داره و ...

لینک معرفی افزونه

و اما سوال بنده :

من این را نصب کردم و تمامی آنها را فعال ولی نمی دونم چه کاربردی داره ما که چیزی ازش ندیدیم

براش یک فیلد درست کردم و گذاشتم که توی تمامی مطالب نشان بده ( که ظاهرا توی لوکال کار نمی کنه توی هاست تست کردم (

و رفم توی ادیتور و برای یکی از مطالب فیلد را گذاشتم فقط در آخر مطلب اون نوشته را آورد یعنی چه ...

لطفا کاملتر بگید اصلا چیه و کاربردش چیست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شما که نمی دونید کاربردش چیه پس چرا استفاده می کنید؟!!

همانطوری که سایت معرف گفته است:

توسط این کامپوننت میتوانید فیلدهای دلخواه خود را ایجاد کنید.این افزونه دارای ماژول و پلاگین های همراه نیز میباشد و با اضافه شدن دکمه ای به ادیتور میتوانید فیلد مورد نظر خود را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

آقا بسیار زحمت کشیدی این هایی که گفته بودی را که می دونستم می گم چطور کار می کنه ( با اینکه تمامی موارد را درست انجام داده ام ) و اینکه حتی اگر کاربردش را ندانم و نیازم نباشه می خواهم تمامی افزونه ها را امتحان کنم این نیازی به نیاز داشتن یا نداشتن نداره )

لطفا این را تست کنید و یک دمویی عکسی از اینکه چه اتفاقی می افتد و این فیلدهایی که اضافه می شوند چه طور هستند و کلا به چه درد می خوره استفاده از آن ....

لینک به ارسال

سلام

من این کامپوننت رو نصب کردم اما زمانی که می خوام ماژول و پلاگین هاش رو فعال کنم صفحه خطا ظاهر می شه

لینک به ارسال

سلام

راستش منم این افزونه رو نصب کردم

1 کامپوننت،2پلاگین و 1 ماژول

که البته ماژولش رو نمی دونم دقیقا چه کاربردی داره و گمون نکنم برای ایجاد خلاصه خبر و زیر تیتر نیار باشه

اما مساله اینه که من همه چیزو نصب کردم اما اصلاً کار نمی کنه و نمایش نمیده

یعنی تو قسمت مدیریت مطلب وقتی اون دکمه فیلدهای سفارشی رو میزنم توی پنجرش و همچنین وقتی ماژول رو منتشر می کنم توی یک موقعیت ارور داره

و یکی از ارورهاش اینه

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/wikishom/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

اینو حالا بعد کلی کلنجار رفتن درست شد..البته گاهی باز قاط می زنه

ولی میخوام بدونم برای خلاصه خبر چرا اون کادر مستطیل رو ایجاد نمی کنه؟!

چجوری میشه کادر مستطیل رو ایجاد کرد؟

و اینکه مکان هایی که خودش داره خوب نیست... من میخوام یکی بالای تیتر باشه به عنوان تیتر ریز

و یک کادر مستطیل هم بعد عنوان اصلی به عنوان خلاصه خبر

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

دوست عزیز

کاستوم فیلد برای درج زیر تیتر بکار می ره نه لید...

برای ایجاد لید افزونه ای بصورت عمومی وجود ندارد.

من برای اینکار از کانتنت تمپلیتر استفاده می کنیم که کد های اچ تی ام ال رو در مطلب لود می کنه.

اما پلاگینی وجود داره که آقای ستار رضایی نوشته. از ایشون برای خرید پیگیری کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست عزیز

کاستوم فیلد برای درج زیر تیتر بکار می ره نه لید...

برای ایجاد لید افزونه ای بصورت عمومی وجود ندارد.

من برای اینکار از کانتنت تمپلیتر استفاده می کنیم که کد های اچ تی ام ال رو در مطلب لود می کنه.

اما پلاگینی وجود داره که آقای ستار رضایی نوشته. از ایشون برای خرید پیگیری کنید.

یاعلی

سلام

به نظر شما نمیشه همین افزونه رو دستکاری کرد بطوریکه صرفا یک کادر(border) ایجاد کنه برای همون فیلدی که اضافه می کنه؟

من نمی خوام تگ باشه وگرنه خودم xtypo رو نصب کردم ولی مشکلش اینه که وقتی از mod_thumbsup استفاده می کنم تو صفحه اصلی تو قسمت توضیحات و متن مطلب این تگ رو نشون میده یعنی محتوا+تگ و طبعاً این صورت خوشی نداره...

تو این سایت های جوملایی خبری من زیاد دیدم اینو پس چجوریاست؟همینه که ایشون نوشته؟

کارکردش رو می دونین چجوریه؟

لینک به ارسال

با سلام

من هم این کامپوننت با پلاگین هاشو نصب کردم برای من هم این 2 تا ارورو می ده

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in \libraries\joomla\database\database\mysql.php on line 344

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in \administrator\components\com_customfields\cf.popup.php on line 59

در ضمن می خواستم بدونم میشه کاری کرد که با ماژول thumsub هم کار کنه.

لطفاً راهنمائی کنید.

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز سوال جدید در تاپیک جدید!! قوانین!!

این خطا ، خطای دیتابیس هست. شما این افزونه را حذف کنید. (جدول های دیتابیس فراموش نشه) و دوباره نصبش کنید.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...