رفتن به مطلب
shervin63

پرسش در مورد جوملا 1.5 و دسترسی ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

با اینکه مدنی است از جوملا استفاده می کنم اما هنوز خیلی یا بعضی چیز ها رو نمی دونم یا درست نمی دونم

از جوملا 1.7 سطح دسترسی ها فرق کرد اما میخوام بدونم مثلا یه کاربر عضو (registered ) تو جوملا 1.5 چقدر دسترسی داره و چه کار هایی میتونه بکنه

و دیگر کاربران چطور ؟ آیا میشه کارها یا بخش هایی رو که اینا میتونن دسترسی داشته باشند در جوملا 1.6 کاریش کرد و تغییر داد یا نه ؟

هر جور کمکی که بکنید یا منبعی معرفی کنید ممنون میشم

برای امنیت جوملا 1.5 چه پیشنهاداتی دارید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

سطوح دسترسی در جوملا 1.7 تغییری نکرده است ولی یک سری امکانات بهش اضافه شده و شما می تونید سطح دسترسی مختلفی را تعریف کنید.

بله این سطوح را به راحتی می توان تغییر داد. در ضمن جوملا 1.6 به پایان عمر خود رسیده است و آن را باید ارتقا دهید.

برای امنیت جوملا هم از RSFirewall استفاده کنید که نسخه فارسی آن را جومینا می فروشد و نسخه وارز آن را می توانید پیدا کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

سطوح دسترسی در جوملا 1.7 تغییری نکرده است ولی یک سری امکانات بهش اضافه شده و شما می تونید سطح دسترسی مختلفی را تعریف کنید.

بله این سطوح را به راحتی می توان تغییر داد. در ضمن جوملا 1.6 به پایان عمر خود رسیده است و آن را باید ارتقا دهید.

برای امنیت جوملا هم از RSFirewall استفاده کنید که نسخه فارسی آن را جومینا می فروشد و نسخه وارز آن را می توانید پیدا کنید.

موفق باشید.

منظور من یک چیز دیگه ای بود اینکه بشه مثلا کاربر ثبت نام شده را بدون ارتقا به سطح ناشر بهش یک سری دسترسی ها داد یا مثلا از کاربر ناشر یک سری دسترسی ها رو گرفت منظور من این هست

آیا rsfirewall روی جوملا 1.5 هم کار می کنه ؟؟؟ جومینا قیمت اش رو کجا زده که ببینم؟

باز هم ممنون

لینک به ارسال
منظور من یک چیز دیگه ای بود اینکه بشه مثلا کاربر ثبت نام شده را بدون ارتقا به سطح ناشر بهش یک سری دسترسی ها داد یا مثلا از کاربر ناشر یک سری دسترسی ها رو گرفت منظور من این هست

بله میشه(البته فقط برای ثبت نام اول کاربر)

از این مسیر: پیکر بندی کلی==» سربرگ سیستم ==» تنظیمات کاربر ==» گزینه ی نوع ثبت نام کاربر جدید

آیا rsfirewall روی جوملا 1.5 هم کار می کنه ؟؟؟ جومینا قیمت اش رو کجا زده که ببینم؟

باز هم ممنون

بله نسخه 1.5 هم هست.

فروشگاه جومینا(آدرسش توی منوی بالای انجمن هم هست.)

http://www.joominamarket.com/

یا علی(ع)...

لینک به ارسال

با سلام

در جوملا 1.5 این امکان نیست و در واقع خیلی محدوده و باید توسط افزونه های مختص به سطوح دسترسی استفاده کنید

در جوملا 1.6 یا 1.7 یا 2.5 می تونید سطوح دسترسی رو اعمال کنید

در خصوص امنیت بارها در انجمن بحث شده و شما تنها به افزونه rsfirewall اکتفا نکنید و موارد دیگر رو هم که بحث شده در نظر داشته باشید همینطور مقاله ای که در سایت جومینا منتشر شده... (جستجو)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...