رفتن به مطلب
myflash

درخواست طراحی ماژول برای جوملا 2.5 ؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من نیاز به یک ماژول یا کامپوننت برای جوملا دارم .

یک فرم که شامل یک اینپوت باکس برای دریافت ایمیل و یه textbox برای دریافت متن و یک لیست باکس باز شونده است .

که تنها تفاوتش با فرم های دیگه در لیست باکسشه .

این لیست باکس مثلا 10 تا گزینه داره از عدد 1 تا 10

می خوام کاربر اول که گزینه 1 رو مثلا انتخاب کرد و دکمه submit رو زد اطلاعات رو وارد دیتابیس کنه و یه پیغام تشکر به کاربرنشون بده و اون گزینه انتخاب

شده از لیست باکس حذف بشه و کاربر دوم که میخواد انتخاب کنه دیگه اون گزینه 1 رو نبینه و فقط بتونه از بین گزینه های 2 تا 10 انتخاب کنه .

همینطور تا وقتی که همه گزینه ها تموم بشه و وقتی تموم شد لیست باکسمون ریست بشه و همه گزینه ها رو دوباره داشته باشه . و یه کانتر هم

داشته باشه که نشون بده چند بار این عمل انجام شده .

من خودم کمی برنامه نویسی بلدم ولی هر کاری کردم نتونستم این رو دربیارم ، تو فروم ها هم جستجو کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم .

اگر دوستان میتونن این کار رو انجام بدن اعلام کنن یا ایمیلشون رو بذارن تا دریاره جزییات کار و هزینه انجام کار با هم بیشتر صحبت کنیم . ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...