رفتن به مطلب
naser_847

دسترسی کاربران به سایت

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان

فرض کنید من یک سایت در شبکه می خوام راه اندازی کنم ایا امکان این هست که تنها کسانی به سایتم دسترسی داشته باشند که نام کامپیوترشون در سیستم من به ثبت رسیده باشه

یعنی اگه کسی که نام کامپیوترش در سیستم من به ثبت رسیده با زدن نام سایت من در مرورگر وارد سایتم بشه ولی کسی که اسم کامپیوترش در سیستم من ثبت نشده وقتی ادرس سایتمو وارد می کنه صفحه سایتم باز نشه

برنامه ای چیزی وجود داره ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اگر در شبکه شما ip های مختلفی وجود دارد ، می توانید از یک پلاگین استفاده کنید و بهش آیپی هایی که می خواهید به سایت دسترسی داشته باشند را بدید تا دیگران به این سایت دسترسی نداشته باشد.

البته تا به حال من چنین پلاگینی ندیدم و باید بدید برایتان بنویسند.(با آقای تهرانی یا آقای رضایی تماس بگیرید.)

موفق باشید.

لینک به ارسال

یه روش راحتی که میتونید استفاده کنید اینه که روی پوشه ای که تو هاستتون سایتتون رو قرار دادین یوزر و پسورد های مختلف بذارین، بعد هرکی بخواد وارد بشه باید یوزر و پسوردش رو بزنه تا بتونه سایتو ببینه مثل این سایت(که البته فکر کنم چون فعلا غیر فعاله رو سایتش رمز گذاشته!)

http://joomla.ir/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...