رفتن به مطلب
larsa.ir

کامپوننت k2 کاملا فارسی نسخه ی 2.5.4 - برای جوملا 1.7 - 1.5 و 2.5

پست های پیشنهاد شده

[align=justify][align=right][align=justify]کامپوننت k2 کاملا فارسی نسخه ی 2.5.4 - برای جوملا 1.7 - 1.5 و 2.5

معرفی کا2 افزونه قدرتمند محتوا برای جوملا

کا2 افزونه مشهور و قدرتمند محتوا برای جوملا است که با خصوصیاتی شبیه به Cck توسط شرکت JoomlaWorks (سازنده افزونه های فوق العاده برای جوملا از سال 2006) توسعه داده شده است.

کا2 یک راه حل یکپارچه و متفاوت ارائه می دهد که نمایش دهنده فرمهای محتوای غنی برای مطالب است ( تفکر جوملایی ، مقالات با فیلدهای اضافی برای تصاویر مقالات ، ویدئو ها ، گالری تصاویر و ضمائم ) دسته بندی های تو درتو ، برچسب ها ، نظرات ، سامانه ای است برای گسترش فرم مبتنی بر مطلب با فیلدهای اضافی ( شباهت به Cck برای کسانی که با دروپال آشنا هستند ) یک API پلاگین قدرتمند برای گسترش مطلب ، مجموعه وفرم های کاربری ، ACL ، ویرایش ظاهری ، زیر قالبها وسایر موارد !

کا2 بیش از 500000 بار( از مارس 2009 تا می 2011 ) دانلود شده است، کا2 به بیش از30 زبان ترجمه شده است و در بیش از 200 افزونه ذکر شده در جوملا وجود دارد ! فهرست افزونه هایی است که درحال حاضر از K2 حمایت می کنند . و ما تنها فهرست افزونه های جدید K2 یعنی KED aka را راه اندازی کرده بودیم .

کا2 در سال 2010 برنده بهترین کامپوننت در J AND BEYOND ، یا همان کنفرانس بین المللی جوملا شده بود . کا2 در حال حاضر قدرت فوق العاده ای بخشیده به برخی از معروفترین و پرترافیک ترین سایتهای جوملا در سرتاسر جهان .

کا2 را امتحان کنید ، بلافاصله طرفدارش خواهید شد . به آسانی قابل استفاده است و توسعه سایتهایی را که با جوملا طراحی شده اند لذت بخش می کند. در صورت نیاز به هر نوع کمک یا همراهی در پروژه ، به جامعه کا2 ملحق شوید .

ارائه دهندگان قالب های جوملا به کا2 علاقه مند هستند !

کا2 افزونه ی محتوای بالفعلی است که توسط تمام ارائه دهندگان برترقالب های جوملا پشتیبانی می شود نظیر : gavickpro ، JoomlaArt ، JoomlaPraise ، JoomlaBamboo ، RocketTheme ، JoomlaShake و بسیاری دیگر . با بیش از نیم میلیون دانلود پیش از این . این جای تعجب ندارد !

[/align][/align][/align]

با تشکر از شرکت فناوری اطلاعات لارسا سافت

www.larsasoft.com

دانلود کامپوننت کا 2 فارسی نسخه 2.5.4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید

فایل باید در آپلود سنتر جومینا باشد

لینک دانلود اصلاح شد

لینک به ارسال

من وقتی باید تمام مطالب رو از کا 2 وارد کنم و بعد منتشر بشه وقتی به جوملا 2.5 ارتقا دادم شاید مشکلی پیش نیاد ولی بعد از اینکه نسخه ی جوملای دیگه ای در امد ممکن هست این کامپونتی که الان دارم با اون جوملا سازگار نباشه.

من باید چکار کنم؟

تا هم جوملای نسخه ی بعد از 2.5 رو داشته باشم و هم مطالب کا 2

لینک به ارسال

سلام

لطفا واضحتر بگید

چیزی نشون نداد یعنی چی؟ یعنی صفحه سفید بود؟ یا اینکه کادری نشونه داده نمیشد؟

لینک به ارسال

مرسی از همتون نمیدونم مشکل از چی بود ولی پاکش کردم یه بار دیگه نصبش کردم درست شد البته اگه شما ها نبودید که نمی تونستم .مرسی:thankyou:

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

ولی این کامپوننت مشکل داره

من نصبش کردم با نسخه های مختلف جوملا مشکل داشت

وقتی مطلبی وارد می کنی تاریخ مطلب رو خودکار عوض میکنه

و مطالب نمایش داده نمیشه و تاریخ رو در مطلب 0077اینجوری میزنه:1:

نسخه 2.5.5 این کامپوننت هم هست

اما به نظر میرسه باتاریخ شمسی مشکل داره و باید روش کاربشه:sleepy:

لینک به ارسال

سلام و تشکر بابت ترجمه و اشتراک این افزونه

لطفا منت را کامل بفرمایید و مشکل تاریخ برای 2.5 را حل کنید

ضمن اینکه در جوملا فروم هم این افزونه به اشتراک گذاشته شده و همین ایراد را داره از جومینا انتظار پیشتاز بودن را داریم

لینک به ارسال

سلام من این کامپوننت را نصب کردم ولی در بخش فیلدهای اضافی با چپ چین کردن عناوین مشکل دارم وقتی هم که توی css درستش می کنم روی بخش اینگلیسی تاثیر می گذارد

چکار باید بکنم که هر دو مجزا باشه یعنی توی فارسی راست چین و در اینگلیسی چپ چین باشد

ممنون

لینک به ارسال

چرا تو k2 برچسب ها یی که برای هر مطلب می نویسم تو قسمت مربوطه ذخیره نمیشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...