رفتن به مطلب
leksoz

ارور Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای ورود به ادمین سایتم این ارور رو دریافت میکنم در صفحه سفید:

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

ظهر درست بود و من هیچ چیزی رو دست کاری نکردم چرا خود به خود این طوری شد؟

مشکل از سرور هاست نیست؟

در ضمن خود ادرس سایت رو هم میزنم باز نمیکنه!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز بنده جستجو کردم و همین تاپیکی رو که اعلام کردید رو مطالعه کردم بعدش تاپیک زدم...

اون کلا مشکلات دیتا بیس داشته که از اول نصب مشکل داشه

اما میگم ظهر درست بوده خود به خود واسه من این طوری شده...

یعنی به خاطر توضیحات این تاپیک کلا جوملا رو حذف کنم دوباره نصب کنم که دیتا بیس هم و و......

توضیح اقای گنجی اخرین پست رو بخونید:

بعد از تكميل سايت در لوكال و بعد از انتقال تمامي فايل ها به هاست شما بايد از ديتابيس سايتي كه در لوكال است خروجي بگيريد و در ديتابيس سايت اصلي ايمپورت كنيد و سپس مشخصات ديتابيس هم در فايل كانفيگوريشن وارد كنيد!

اگر اين مراحل را درست انجام داده ايد نبايد مشكلي وجود داشته باشد.

پس به نتیجه رسیدم باید یه تاپیک جدید بزنم برای مشکلم!

لینک به ارسال

سلام

دوست گرامی اینطور که شما میگین که قبلا مشکلی نبوده و حالا وارد نمیشه میتونه دوحالت دیگه هم داشته باشه

1- ممکنه از تغییرات سرورتون باشه، میتونید از ادمین سرور هم جویای این مسئله بشین.

2- ممکنه به خاطر مناسبت این روزها باشه که سرویس دهنده های اینترنتی یه سری محدودیت ها میذارند، مثلا از طریق اینترنت ایرانسل این دوسه روزه نمیشه وارد gmail شد!!!

+ فکر کنم بهتره تا فردا صبر کنید اگه حل نشد اون موقع واسه تغییرات ساییتون اقدام کنید.

موفق باشین/یاعلی

لینک به ارسال

با سلام

آقا میلاد اگر از دیشب تا الان به انجمن سر نزدید الان که این پست رو می بینید نگران نباشید و هیچ کار خاصی انجام ندهید! این مشکل دیشب به علت بروزرسانی سرور بوجود آمده و لحظه ای بوده که همون دیشب هم رفع شده و دیگر مشکلی نیست...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...