رفتن به مطلب
mrgh

آموزش تبدیل قالب جوملا 1.5 به جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

با توجه به انتشار جوملا 2.5 و ضرورت مهاجرت به این نسخه از دوستان ومدیران تقاضا میکنم آموزش تبدیل قالب ها و افزونه های جوملا 1.5 به 2.5 رو قرار بدن تا انتقال با خیال راحت و با گستردگی بالا انجام بشه.

با سپاس و احترام - بدرود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد افزونه ها که باید منتظر بمونید تا سازندگان افزونه ها نسخه سازگار با 2.5 رو منتشر کنن

در مورد قالب هم همه قالب ها رو نمیشه به 2.5 تبدیل کرد اما به زودی مطلبی در این باره منتشر خواهد شد

یا علی

لینک به ارسال

آقا یعنی چی برادر من شما که اینکاریید میگید سعی میکنیم.

پس ماکه نمیتونیم بریم بمیریم؟

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

کاربر محترم behroz7 :

لحن حرف زدن شما اصلا مورد پسند نیست.

اینجا کسی برای کسی کار نمی کنه.

کسی وظیفه نداره جواب شما رو بده.

بهتره احترام خودت رو نگه داری.

جناب شمسی داره تمام سعی و تلاشش رو میکنه این انجمن پا برجا بمونه. ایشون گفتند صبور باشید و ما وظیفه داریم صبور باشیم تا اگر وقت کردن منتشر کنند.

پس صبور باشید.

راستی چه ربطی به مردن شما داره.؟

یا حق

لینک به ارسال

سلام

در این آدرس یه آموزش هست شاید به دردتون بخوره:

البته به زبان انگلیسی هست و آموزش تصویری!

http://magazine.joomla.org/issues/Issue-May-2012/item/740-How-to-convert-Joomla-15-template-to-Joomla-25?tmpl=component&print=1

شاد باشید :002:

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

کاربر محترم behroz7 :

لحن حرف زدن شما اصلا مورد پسند نیست.

اینجا کسی برای کسی کار نمی کنه.

کسی وظیفه نداره جواب شما رو بده.

بهتره احترام خودت رو نگه داری.

جناب شمسی داره تمام سعی و تلاشش رو میکنه این انجمن پا برجا بمونه. ایشون گفتند صبور باشید و ما وظیفه داریم صبور باشیم تا اگر وقت کردن منتشر کنند.

پس صبور باشید.

راستی چه ربطی به مردن شما داره.؟

یا حق

ببخشیدا اگر قرار نبود پاسخ داده بشه به مشکلات این سایت واسه چی تاسیس شده ؟

:D ببخشید و لی خنده داره که تیمی با این عزمت این ورژن از جوملا رو فارسی سازی میکنن به نحو احسنت بعد خوب پشتیبانی نمیکنن برای مشکلات قالب و ...

به هر حال فکر نمیکنم توهین کرده باشم توهین در فرهنگ لغت بیشتر به فحش و ناسزا ربط داده شده.نه تعریف که من گفتم اینکاره هستا...

خیلی ممنونم که بهم یاد دادین معنی توهین چیه:D :D

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

ببینید اگه باعث ناراحتی شما شدم عذر میخوام.

ببخشیدا اگر قرار نبود پاسخ داده بشه به مشکلات این سایت واسه چی تاسیس شده ؟

جناب شمسی نگفتند که قرار نمی دهیم. گفتند صبور باشید. ما کاری جز صبور بودن نمی توانیم انجام دهیم. پس داد بیداد نداره.

ببخشید و لی خنده داره که تیمی با این عزمت این ورژن از جوملا رو فارسی سازی میکنن به نحو احسنت بعد خوب پشتیبانی نمیکنن برای مشکلات قالب و ...

شما در کدوم قالبی که توسط جومینا ساخته شده مشکل دارید؟ بگید تا حل بشه. ضمنا آموزش جزو مشکلات به حساب نمیاد.:dodgy:

ضمنا قبول دارم که کمی مدیرا کم هستند و نمی تونند تمام مشکلاتی که در جومینا مطرح میشه رو رسیدگی کنند و جواب بدهند. ولی بازم جای شکر داره.

کاربر محترم faeze k یک مقاله معرفی کردند. فعلا میتونید از اون استفاده کنید.

به هر حال فکر نمیکنم توهین کرده باشم توهین در فرهنگ لغت بیشتر به فحش و ناسزا ربط داده شده.نه تعریف که من گفتم اینکاره هستا...

من کی گفتم شما توهین کردین؟ اگه منظورم رو اینگونه متوجه شدین شخصا عذرخواهی میکنم.

یک ضرب المثل است که بچه های جومینا زیاد ازش استفاده میکنن. ماهی گیری رو یاد بده بجای اینکه بهم ماهی بدی :D

بازم ازتون عذرخواهی میکنم از اینکه از دستم ناراحت شدید.

حق نگهدارتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...