رفتن به مطلب
mohsen.tohidian

مشکل در تغییر لوگوی هدر قالب خلیلان

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من دارم از قالب ایران 2 خلیلان استفاده میکنم که از مدیریت جوملا میشه یکی از چهار رنگ آبی یا قرمز یا قهوه ای یا سبز را برای آن انتخاب کرد .

رنگ پیش فرض آبی هست.

-----------------------------------

با توجه به تعداد رنگها 4 تا لوگو داره که هرکدام در پوشه مربوط به خود و در زیر مجموعه پوشه ایمیج در تمپلیت قرار دارند.

پوشه اصلی همان پوشه پیشفرض با لوگوی آبی رنگ هست.

----------------------------------

من با تغییر عکس لوگو به عکس دلخواه خودم لوگوی همه رنگها به غیر پیش فرض رو تغییر دادم.

مشکل من اینجاست که نمیدونم چرا با اینکه لوگوی پیش فرض (آبی رنگ) مثل بقیه تغییر دادم اما باز همان لوگوی پیش فرض نشان داده میشود.؟

کلا من لوگوی پیش فرض را پاک کردم و یکی دیگه جایگزین کردم با این وجود نمیدونم لوگوی پیش فرض رو داره از کجا میاره.!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------------

آدرس سایت iranop.ir

لوگوی مربوطه رو در صفحه اول سایت گذاشتم که بهتر متوجه بشید.

-------------------------------

البته اینم بگم که قبل از نصب جوملا من همه لوگو ها رو در فایل نصبی تغییر دادم و همه چیز درست و خوب بود و لی بخاطر اشتباه خودم سایت بعد از یک ماه خراب شد و من فایل بک آپ سایت رو در هاست به صورت دستس اکستراکت کردم و بعد از این کار لوگوی پیش فرضی رو که من گذاشته بودم بهم نشون نمیده.!!!!!!!!!!!!!11

-----------------------------

منتظر پاسخ سبز دوستان هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منظورتون از لوگوی ابی کدوم قسمته؟ هیدر قالب رو میگید؟

به نظر میاد در هنگام ویرایش قالب اشتباهاتی داشتید چون بعضی جاها ناقصه منظورم کادر نصفه پایین منوهای سمت چپه

لینک به ارسال

منظورم بالا سمت راست همون جا که نوشته (قالب سازمانی ایران نسخه 2 ) و نوشته ( قالب جوملا - خلیلان رسانه اسفند 89) >> کل این نوشته ها در یک عکس به نام logo.png هستن

-------------

من فقط به همین عکس در قالب دست زدم و به جای دیگه دست نزدم. ( سایت هنوز که کامل نشده)

لینک به ارسال

تشکر آقای دفاعی شما درست گفتید (با یه مرورگر دیگه چک کردم درست بود).

--------------

اما کش مرورگر فایرفاکس نسخه 10 کجای تنظیماتشه.؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...