رفتن به مطلب
hosseinpour

لینک به عکس صفحه اول

پست های پیشنهاد شده

من میخوام صفحه اصلیم یه عکس بذارم وقتی روش کلیلک میکنم بره یه صفحه دیگه همه ی عکسهامو اون صفحه دوم نشون بده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس رو توی ادیتور جوملا تو مطلبتون درج کنید و سپس اون رو لینک دهی کنید و سپس مطلبتون رو ارسال کنید.

لینک به ارسال

نه ببینید من میخوام وقتی رو عکسم کلیک میکنم باز میشه صفحه دوم مثلا 20 تا عکس نشون بده

مثه bornanews.ir سمت چپ رو نیگا کنید لطفا .. هالا این اومده اسلاید استفاده کرده که من اسلاید هم نمیخوام فقط میخوام یه عکس بذارم وقتی روش کلیک میکنم صفحه دوم مثلا 10 تا عکس باشه

لینک به ارسال

خوب می تونید از افزونه های گالری عکس مثل phoca gallery استفاده کنید و بعد اینکه عکسهاتون رو توش قرار دادین برای لینک دهی از عکسی در صفحه اول استفاده کنید.

یا یه مطلبی رو درست کنید که چند تا عکس توش باشه منتشرش کنید اما تو صفحه اول نذارین، باز برای لینک دهی به اون مطلب عکسدارتون از یه عکس با لینک اون مطلب در صفحه اول استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...