رفتن به مطلب
shervin63

مشکل جومسوشال با قالب آرتیستر 3

پست های پیشنهاد شده

سلام ، از دوستان متخصص و طراح قالب و آشنا به جومسوشال یک سوال دارم

چرا بالای جومسوشال در قالب طراحی شده توسط آرتیستر لینک متنی آیکون ها را نشان می دهد اما در قالب های معمولی اینطور نیست

و راه حل آن چیست ؟ ( چه تغییری در کد قالب مورد نیاز است ؟ )

935181jms.gif

امتحان کردم با همه قالب های درست شده توسط این برنامه این مشکل وجود داره . پیشاپیش از هر گونه کمک کمال تشکر را دارم

ممنون

البته یه چیزی رو هم که متوجه شدم اضافه کنم اینکه در قالب طراحی شده توسط آرتیستر - این tooltip های بالای جومسوشال و مربوط به لینک آیکون ها است که بصورت لینک متنی نشان داده می شود

----------

مسئله فرعی : به علت عدم امکان یا کمبود آگاهی من ، نمی توانم بعد از ارسال یک موضوع در انحمن جومینا یعنی همین جا - چیزی به او مطلب اضافه کنم یا ویرایش اش کنم - میگم احتمالا من بلد نیستم

به هر صورت ممنون و منتظر نظر و کمک شما در مورد رفع این مشکل

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای راهنمایی دقیق تر نیاز به دموی آنلاین داریم.

مشکل شما تغییر در کد های css به احتمال زیاد حل شدنی می باشد.(با padding و margin)

در کل توصیه می شود برای طراحی قالب از آرتیستیر و امثال آن استفاده نکنید. زیرا این نرم افزار از متابلیسمی غیر استاندارد استفاده می کند.

دانستن کامل زبان css و دانتسن برخی از کد های php برای طراحی یک قالب کافیست. در ضمن xml نیز فقط چند کدش لازم است و اگر شما js بدانید ، می توانید قالب های زیباتری طراحی نمایید.(البته دانستن ساختار قالب جوملا نیز لازم است.)

پیشنهاد می شود یا به کلاس های آقای تهرانی بروید یا dvd آموزشی طراحی قالب را ببینید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

برای راهنمایی دقیق تر نیاز به دموی آنلاین داریم.

مشکل شما تغییر در کد های css به احتمال زیاد حل شدنی می باشد.(با padding و margin)

در کل توصیه می شود برای طراحی قالب از آرتیستیر و امثال آن استفاده نکنید. زیرا این نرم افزار از متابلیسمی غیر استاندارد استفاده می کند.

دانستن کامل زبان css و دانتسن برخی از کد های php برای طراحی یک قالب کافیست. در ضمن xml نیز فقط چند کدش لازم است و اگر شما js بدانید ، می توانید قالب های زیباتری طراحی نمایید.(البته دانستن ساختار قالب جوملا نیز لازم است.)

پیشنهاد می شود یا به کلاس های آقای تهرانی بروید یا dvd آموزشی طراحی قالب را ببینید.

موفق باشید.

تا اونجایی که من متوجه شدم با راست چین کردن قالب این مشکل پیش می آید - بنده با برنامه نویسی VB , پاسکال و دلفی و همچنین کد نویسی اچ تی ام ال آشنایی دارم اما حق با شماست توی سی اس اس زیاد وارد نیستم

دموی آنلاین هم امروز آماده کردم اگر مقدور بود ببینید مشکل دقیقا از کجاست و چگونه می توان حل کرد باز هم ممنون

آدرس دمو

http://jmdemo.host22.com

با یوزر نیم و پسورد test وارد شوید و مشکل را ملاحظه بفرمایید با تشکر

لینک به ارسال

با سلام.

دوست عزیز

در داخل پوشه css فایل tamplate.ie7.css را باز کنید و در داخل آن کد زیر را اضافه کنید. مشکلتون حل میشه!

.art-postcontent
{
   direction: rtl;
   text-align: right;
}

لینک به ارسال

با سلام.

دوست عزیز

در داخل پوشه css فایل tamplate.ie7.css را باز کنید و در داخل آن کد زیر را اضافه کنید. مشکلتون حل میشه!

.art-postcontent
{
   direction: rtl;
   text-align: right;
}

این دقیقا همین تاپیک من نیست که کپی کردید؟ http://forum.joomina.ir/thread-16974-post-88233.html#pid88233

این واسه ie 7 بود. این کد در این قالب باید در template.css قرار داده بشه! زیر خط 41

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...