رفتن به مطلب
majidghaffari

مشکل در ادیتور و عدم ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز در دایرکت ادمین سایت راه انداختم با جوملا متاسفانه دامین من اکسپایر شد مجبور شدم بیارم روی یک دامنه دیگر متاسفانه چون کار کردن با دایرکت ادمین برای من کمی سخت است اشتباها پوشه پاپلیک اچ تی ام ال چند بار در هم کپی شد حالا پس از بارگذاری مجدد و باز خوانی فایل ها تقریبا درست شد ولی یک مشکل در ادیتور به وجود آمده که ارور زیر را می دهد.

Fatal error: Call to undefined method stdClass::onDisplay() in /home/refahco/domains/old.footballsport.ir/public_html/libraries/joomla/html/editor.php on line 268

download.php?imgf=13285128121.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خودم انجام دادم خط 268 را پاک کردم درست شد ولی حالا یه مشکل دیگه داره و آنهم اینکه پلاگین ادامه مطلب و ایمیج پایین حذف شده برای این کار چه باید کرد

لینک به ارسال

سلام،

ابتدا یه بک آپ از فایلهاتو بگیرین بعد یه جوملا خام تو هاستتون اکسترکت کنید و پوشه اینستال رو حذف کنید، انشالله حل میشه.

در پناه حق، موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

خطی که پاک کردید رو قرار بدید و فایل editor.php توی libraries/joomla/html برام ارسال کنید. شاید تونستم درستش کنم .

لینک به ارسال

بببینید الان کل مطالب از بین رفت

باید چکار کنم

من در دایرکت ادمین داشتم کار می کردم که مشکل زمان انتقال رخ داد

می شود مطالب را بازگردادن

ضمن اینکه گالری عکس و غیره هنوز هست

لینک به ارسال

الان من مطالبم را چگونه بازیابی کنم ؟

بک آپ گیری کردم نمیدونم باید چگونه مطالبم را در دایرکت ادمین بازگردانی کنم ؟

لطفا راهنمایی کنید کارم خیلی گیره:(

لینک به ارسال

برید به :

root directory, libraries\joomla\html\editor.php

In line 261 replace

// Try to authenticate
$result[] = $plugin->onDisplay($editor);

with

// Try to authenticate
if (method_exists($plugin, 'onDisplay')) {
}

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

منم اين مشكل رو دارم وقتي كد if (method_exists($plugin, 'onDisplay')) {

} را بجاي كد $result[] = $plugin->onDisplay($editor); قرار ميدم خطاي زير رو ميده:

Undefined variable: resultTest in /....../public_html/libraries/joomla/html/editor.php on line 271

دوستان ميدونند چطور ميشه اين ارور را برطرف كرد؟

براي رفع اين مشكل كافيه فقط ديتابيس مربوط به جداول پلاگين رو ايمپورت كرد. با اينكه ارور مربوط به اديتوره ،ولي اين مشكل ربطي به نوع و تنظيمات اديتور نداره بلكه علتش مشكل در ديتابيس هست.

لینک به ارسال

با سلام

منم اين مشكل رو دارم وقتي كد if (method_exists($plugin, 'onDisplay')) {

} را بجاي كد $result[] = $plugin->onDisplay($editor); قرار ميدم خطاي زير رو ميده:

Undefined variable: resultTest in /....../public_html/libraries/joomla/html/editor.php on line 271

دوستان ميدونند چطور ميشه اين ارور را برطرف كرد؟

براي رفع اين مشكل كافيه فقط ديتابيس مربوط به جداول پلاگين رو ايمپورت كرد. با اينكه ارور مربوط به اديتوره ،ولي اين مشكل ربطي به نوع و تنظيمات اديتور نداره بلكه علتش مشكل در ديتابيس هست.

دوست عزیز، من علاوه بر ده تافروم دیگه این تاپیک رو خوندم همین مشکل رو دارم میشه دقیق تر و واضحتر بفرمائید منظورتون چیه از "ديتابيس مربوط به جداول پلاگين رو ايمپورت كرد." عاقا من شخصاً دعات میکنم مشکلم فورس وخیلی حاده دوستان دیگه هم اگر کمک کنن ممنون میشم... با احترام

ویرایش شده توسط bardiajoon

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...