رفتن به مطلب
maihagroup

انتقال صفحه اصلی به صفحه دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من دیروز توی سرورم امدم 1 صفحه به نام index1.html رو به عنوان ریداکت صفحه گذاشت از طریق کنترل پنل هاست (cpanel) اما بعدش دیگه اون ریداکت رو پاک کردم دیگه صفحه اصلی من باز نشد! چه باید کرد؟

- برای اینکه اول 1 صفحه html بیاد بعد خود جوملا چه باید کرد؟

:thankyou::afro:

سلام دوستان

من دیروز توی سرورم امدم 1 صفحه به نام index1.html رو به عنوان ریداکت صفحه گذاشت از طریق کنترل پنل هاست (cpanel) اما بعدش دیگه اون ریداکت رو پاک کردم دیگه صفحه اصلی من باز نشد! چه باید کرد؟

- برای اینکه اول 1 صفحه html بیاد بعد خود جوملا چه باید کرد؟

:thankyou::afro:

http://yahoo24.net/index1.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست گرامی اصلا نیازی به این کار ها(ریدایرکت) نیست، شما یه فایل مثلا یه صفحه اینترو بنام index.html بسازید و وقتی اون رو توی روت جوملا تون قرار بدین سرور به صورت پیشفرض اول فایل index.html رو باز میکنه(اول اولویت با index.HTML هست اگه نبود index.php رو میاره) و بعد شما میتونید تو اون صفحه اینترو یا index.html تون به صورت زیر آدرس دهی کنید تا خود جوملاتون بیاد بالا.

www.yourdomain.com/index.php 

دلیلشم اینه که چون ایندکس جوملا دات پی اچ پی(index.php) هست با صفحه اینترو تداخلی پیدا نمیکنه.

لینک به ارسال

دوست گرامی اصلا نیازی به این کار ها(ریدایرکت) نیست، شما یه فایل مثلا یه صفحه اینترو بنام index.html بسازید و وقتی اون رو توی روت جوملا تون قرار بدین سرور به صورت پیشفرض اول فایل index.html رو باز میکنه(اول اولویت با index.HTML هست اگه نبود index.php رو میاره) و بعد شما میتونید تو اون صفحه اینترو یا index.html تون به صورت زیر آدرس دهی کنید تا خود جوملاتون بیاد بالا.

دلیلشم اینه که چون ایندکس جوملا دات پی اچ پی(index.php) هست با صفحه اینترو تداخلی پیدا نمیکنه.

ممنون دوست عزیز اما 2 مشکل 1 اینکه وقتی ریداکت نکرده بودم فقط صفحه html باز میشد و داخل php نمی رفت گفتم بیام اسمش رو عوض کنم و با ریداکت اینکار رو انجام بدم اولش شد اما بازم php باز نمی شد!!!!!

حالا هم که ریداکت رو حذف کردم بازم داره به همون صفحه انتقال داده میشه! از کجا میتونم این انتقال رو تغییر بدم؟

لینک به ارسال

اگه تو فایل index.html که ساخته بودین کد ریدایرکت گذاشته بودین و حالا پاکش کردین و بازم منتقل میشه مشکل از کش مرورگرتون هست ولی اگه از تو سی پنل ریدایرکت کرده بودین و حالا اونو برداشتین، قاعدتا نباید دیگه منتقل بشه ولی احتیاتا واسه اون هم کشتون رو پاک کنید.

در مورد index.php هم اگه سایتتون مشکلی نداشته باشه باید با آدرستون مثلا

باز بشه درغیر اینصوت ممکنه جوملا تون مشکلی داشته باشه.

ولی در کل دو تا ایندکس اچ تی ام ال و پی اچ پی کاری به هم ندارن.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما الان سایت من رو ببنین

الان فایل index.html اول میاد بعد روی صفحه اصلی کلیک کنید باید بره به index.php اما دوباره همین صفحه میاد

http://www.yahoo24.net/

لینک به ارسال

دوست من یه کاری بکن، اول فایل index.php جوملات رو کنترل کن ببین محتواش تغییر نکرده باشه!!!

اگه فایلت همون index.php جوملاست، فایل index.html رو کلا پاکش کن(بک آپ فراموش نشه) ببین جوملا میاد بالا یانه.

باز ممکنه اگه فایل index1.html قبلیت رو از هاستت پاک نکردی مشکل از اون باشه.

انشالله حل میشه.

در پناه حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...