رفتن به مطلب
shervin63

افزونه تب فارسی خوب چی پیشنهاد می کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان با آرزوی شادکامی برای همه

یک سوال : شما افزونه ( ماژول ) تب سبک ، زیبا ، راست چین ( یا با قابلیت راست چین شدن از داخل تنظیمات ماژول ) ، نمایش عنوان ماژول چی پیشنهاد می کنید ؟

راستش خودم چند نمونه دارم اما نمی دونم کدوم رو استفاده کنم در ضمن ترجیح می دم طوری باشه که با لود سایت محتوی همه تب ها ( ماژول های قرار داده شده در تب ها ) رو با هم لود نکنه و با انتخاب هر تب ، ماژول اون تب همون موقع لود بشه تا حداقل فشار کمتری به دیتابیس بیاد

چون تمام ماژول هایی که قصد استفاده دارم به نحوی اطلاعات شون رو از دیتابیس می خونن و این در زمان افزایش بازدید خیلی بد میشه

-----

راستی شاید بد نباشه به آقای تهرانی یا دیگر دوستان مدیر جومینا اطلاع بدهید که گاهی اوقات انگار جومینا قیلطر هست یا سرورش خسته است چون بدون چیز میز شکن وارد نمیشه ( بعضی اوقات ) !!

-----

به هر حال تشکر فراوان از همگی ، و آرزوی روز های بهتر....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته چند نکته رو فراموش کردم که بگم و چون نمی دونستم که چطور باید پست قبلم رو ویرایش کنم دارم این پست مججد رو می زنم و اون اینکه

میخوام 1- ماژول تب با جوملا 1.5 سازگار باشه 2- با همه مرورگر ها و ie سازگار باشه 3 - مهم تر از همه راست چین باشه تب هاش 4 - قابلیت تغییر رنگ و ظاهر فونت و خود تب هاش رو داشته باشه 5- فشار به دیتابیس نیاره

لینک به ارسال

و من هم یک نکته دیگر رو هم به این تب ساز اضافه کنم :D

اگر امکان تغییر خودکار بین تب ها رو هم داشته باشه ما هم استفاده می کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...