رفتن به مطلب
masoodh

تغییر لوگو و بکگراند قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خوام سایتم رو به صفحه ها ی مختلف تقسیم کنم خب منظور دقیق ترم این که مثلا رو صفحه اصلی میزنم لوگو و بکگراند سایتم یه جور باشه و مثلا رو فروشگاه می زنم لوگو و بکگراند اون یه چیز دیگه باشد.لطفا اگه تونستید جواب من رو بدهید چون من هنوز به این راز پی نبردم

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من می خوام سایتم رو به صفحه ها ی مختلف تقسیم کنم خب منظور دقیق ترم این که مثلا رو صفحه اصلی میزنم لوگو و بکگراند سایتم یه جور باشه و مثلا رو فروشگاه می زنم لوگو و بکگراند اون یه چیز دیگه باشد.لطفا اگه تونستید جواب من رو بدهید چون من هنوز به این راز پی نبردم

مرسی

با سلام

شما میتونید برا هر قسمت از سایتتون یک قالب جدید اختصاص بدین

بدین منظور قبلا قالبتون رو آپلود کرده یا یک قالب رو ویرایش کرده و با نام های مختلف روی سایت نصب کنید

سپس داخل مدیریت قالب شده و ویرایش قالب رو انتخاب کنید و از پایین صفحه در قسمت تخصیص منوها هر قالب رو برا بخش خاصی مثل لوگو و بکگراد فروشگاه و.. انتخاب کنید

"من تازه کارم اگه مدیریان محترم راه بهتری فرموند به اون راهکار عمل کنید"

لینک به ارسال

سلام

راه همینه که شما گفتید دوست عزیز

ولی استفاده از قالب های متفاوت برای صفحات مختلف پیشنهاد نمیشه چون سایت رو کمی کند می کند

حالا بازم هر جور خودتون دوست دارید

لینک به ارسال

شما درست می گویید اما من در اون حد نیستم که برنامه نویسی بلد باشم که بتونم ویرایش کنم من شاید کم سن سال ترین تو انجمن باشم پس اگه راهه بهتری تونیستید به من بگید یا توضیح بهتر و بیشتری در موردت تخصیص منوها هر قالب رو برا بخش خاصی مثل لوگو و بکگراد فروشگاه به من بگویید.

ولی به هرحال مرسی از شما

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...