رفتن به مطلب
hamid80

تنظیمات فایل configuration.php

پست های پیشنهاد شده

سلام من پرمشین فایل configuration.php کردم 666 چه اتفاقی می افته اگر 644 باشه 666

سلام من پرمشین فایل configuration.php کردم 666 چه اتفاقی می افته اگر 644 باشه یا 666

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من پرمشین فایل configuration.php کردم 666 چه اتفاقی می افته اگر 644 باشه 666

سلام من پرمشین فایل configuration.php کردم 666 چه اتفاقی می افته اگر 644 باشه یا 666

سلام

این تغییراتصرفا جهت سطح دسترسی هست

هرچه به 777 نردیک تر بشه امنیت کمترو سطح دسترسی بیشتر خواهد شد و هرچه کمتر شود سطح دسترسی کمتر و امنیت بیشتر میشه

موفق و شاد باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

به بینید تا انجای که من می دانم 777 مروبط به فودر می شه و 666 مروبط به فایل حالا سوالم این هست اگر 6666 بشه یعنی اینکه امکان داره سایت ه-ک بشه و اصولا سایت امنیست با این فایل هست

به بینید تا انجای که من می دانم 777 مروبط به فودر می شه و 666 مروبط به فایل حالا سوالم این هست اگر 666 بشه فایل configuration.php یعنی اینکه امکان داره سایت ه-ک بشه و سایت امنیتش زیر سوال بره

لینک به ارسال

سلام

فایل هم می تونه پرمیشن 777 داشته باشه

بله از لحاظ امنیتی مشکل ایجاد میکنه

تو فایل کانفیگ کلیه اطلاعات سایت شما از قبیل نام دیتابیس و رمزهای عبور وجود داره

برای اطلاع بیشتر در این باره این تاپیک رو مطالعه کنید

http://forum.joomina.ir/thread-2852.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...