رفتن به مطلب
shamir

RTL to LTRراهنمایی ضرورییییی

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک قالبی دانلود کردم فایل کامل نصبی داشت بعد تو دموش قابلیت راست به چپ داشت ولی وقتی با همون اطلاعات نمونه نصبش کردم ان گزینه راست به چپ را ندارد ولی تو فایل هاش themplate_rtl.css را دارد ولی تو تنظیمات قالب تو مدیریت جوملا میرم گزینه واسه راست چین کردن نداره لطفا راهنمایی کنین ممنون می شم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه باشه باید داخل مدیریت قالب باشه

اگه نه احتمال داره اون نسخه دقیقا نسخه ی دمو نباشه می تونید با سرچ کردن اسمش مجدد پیدا کنید و نصب کنید

در نهایت نشد خودتون راست چین کنید از سی اس اس

لینک به ارسال

فایل themplate_rtl.css هستش من بلد نیستم تغییر بدم اگه اینجا بزارم لطف می کنین تغییر بدین؟ممنونتون می شم

لینک به ارسال

کار زمان بری هست ، حداقل برای بنده

اگه بخواید می تونید روی سایت نصب کنید لینک رو اینجا بزارید ( خود فایل رو لازم ندارم ، فقط لینک سایت )

چند جاش رو کمکتون می کنم درست کنید ما بقی با خودتون

لینک به ارسال

شما به ترکیبی از این دو نیاز دارید

اگه قرار باشه دقیق به جای این اون خونده بشه می تونید محتوای دو پوشه رو عوض کنید یا تغییر نام بدید ، ولی خب تجربه ی بنده نشون داده با این عمل کار انجام نمی شه و قالب به هم می ریزه

البته من بیتشر عادت دارم کارهام رو دستی انجام بدم ، در این مورد منتظر پاسخ دوستان هستیم.

پ.ن این انجمن یک بدی داره و اون این هست که در پست هایی که مطلب می زاریم سابسکرایب نمی شیم ، اگه احیانا در مورد موضوعی که بهتون قولش رو دادم ( راست چین کردن چند بخش ) اینجا مطلب گذاشتید و من ندیدم با ایمیل بنده در تماس باشید . m-mehdipoor@vatandata.com داخلش لینک همین تاپیک رو بدید کافیه.

لینک به ارسال

الان براتون پست خصوصی می کنم

اقای موذنی وقتی مخوام پیغام خصوصی بدم جایی برای پیوست فایل ندارد ایمیلتونو بدین ایمیل کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...