رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان در جومینا

من یه سوال داشتم در مورد اینکه الان برای فعالیت در زمینه طراحی وب (سایت اینا زدن و ...) باید مجوزی چیزی بگیریم؟

راستیتش چند روز پیش اون خبر دستگیر شدن اون طراح وب خیلی ترسوندتم که نکنه ما هم ...

اگه مجوز میخواد ، از کجا باید اقدام کرد ؟

کلا الان جومینا خودش مجوز داره ؟! (کدوم مجوز)

اگه راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم

راستیتش برای طرح این سوالم جایی بهتر از اینجا تو انجمن پیدا نکردم، میبخشین اگه جای بدی پست کردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز ميشه لطفا خبرش رو به ما هم بگين چي بوده؟

لینک به ارسال

چند روز پیش بود فکر کنم توی یکی از خبرگزاری ها شنیدم که یکی رو گرفته بودن که سایت های پ ور ن و گرافی درست میکرده (ما که مطمئن نیستیم اون بوده یا نه) الانم شنیدم به اعدام محکوم شده

لینک به ارسال

چند روز پیش بود فکر کنم توی یکی از خبرگزاری ها شنیدم که یکی رو گرفته بودن که سایت های پ ور ن و گرافی درست میکرده (ما که مطمئن نیستیم اون بوده یا نه) الانم شنیدم به اعدام محکوم شده

سلام

برای سایت های خبرگذاری ، شرکتی و اداری... نیاز به مجوز هست که اونم به عهده سفارش دهنده هست ، نه طراح

اگه سایت محتوای غیر احلاقی داشته باشه محکوم میشن اونم صاحب سایت ، نه طراح!

موفق باشید:D

لینک به ارسال

سلام

برای سایت های خبرگذاری ، شرکتی و اداری... نیاز به مجوز هست که اونم به عهده سفارش دهنده هست ، نه طراح

بابا هم طراحش ، هم سرویس دهنده هاستش رو گرفتن :D

لینک به ارسال

سلام

بابا هم طراحش ، هم سرویس دهنده هاستش رو گرفتن :D

سلام

دوست عزیز به نظرت اون سایت با اون محتوای غیر اخلاقی نباید بسته میشد!!!!

اون سایتش با تمام قوانین ایران مشکل داشت دوست عزیز دلیلش همین بود

موفق وشاد باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزيز تو حوادث س...ي...ا...س...ي اخير من خبر بسته شدن و گرفتن عده اي از طراح ها( و البته مديران سايت هاي خبرگزاري) رو شنيدم. اما خب اين نميتونه دليلي بشه كه شما فعاليتتونو محدود كنيد. اما خب شايد بهتر باشه به عنوان طراح خدمات پشتيباني از اين جور سايت ها رو حذف كنيد.

لینک به ارسال

سلام

نگاه کنید طراح باید بدونه چه سایتی رو طراحی میکنه

مسلم هست که وقتی شما طراحی یک سایت پورن رو انجام میدید

دارید مرتکب جرم میشید

همیشه طراحان وب اطلاع از موضوع سایت طراحی شده دارند

پس دلیل مجرم شناخته شدن اون طراح مشخص هست...

طراحی نیازی به مجوز نداره!

لینک به ارسال

دوستان ببخشيد اين سوال رو اينجا مطرح ميكنم. چند روز قبل يه بنده خدايي رو تو كردستان گرفتن به خاطر پويش وب سايت هاي دولتي!! پويش يعني چي عزيزان؟ همين كارايي كه گاهي با برخي نرم افزار ها براي استخراج شماره موبايل و ايميل ليست ها از يك سري وب سايت ها انجام ميدهند اسمش پويش هست؟؟

اصلا اصطلاح پويش يك وب سايت چه معني داره؟

لینک به ارسال

سلام

پویش یعنی جستجو و گشتن محتویات داخلی وب سایت ها

حالا بستگی به سایت داره

پویش میتونه به نوعی ه-ک باشه و استفاده از اطلاعات محرمانه باشه

یا اینکه میتونه سرچ سایت ها و جمع آوری ایمیل ها باشه

لینک به ارسال

فکر می کنم از سوال اصلی دور شدیم:

بابت طراحی و حتی راه اندازی سایت هیچ گونه مجوزی لازم و ضروری نیست نه در ایران ونه در هیچ کجای جهان!

مثل این می مونه که طرف بخواد یه نقاشی بکشه حالا قبلش بره دنبال مجوز ،نقاشی رو یا طرف می بینه یا ازش رد میشه ولی اگر بخواد تو اون نقاشی کارهای بوق(شما بخوانید فهرستی از کارهای مصادیق مجرمانه) انجام بده دیگه عواقبش پای خودشه چه طراح چه مدیر

لینک به ارسال

من به دوستان عزیز پیشنهاد میکنم قانون جرائم رایانه ای رو یک بار بطور کامل و دقیق مطالعه بفرمایند و مواردی رو که مربوط به طراحهای عزیز میشه رو مد نظر قرار بدهند . با همه این تفاسیر مسئولیت هر سایتی با مدیر اون سایت هستش و بنده قبل از هر کاری از مسئول محترم سایتی که قراره براش سایت رو طراحی کنم تقاضا میکنم که اونو تو سایت ساماندهی وزارت ارشاد ثبت کنه و مسئولیتش رو به عهده بگیره !

و نکته دیگه اینکه پشتیبانی سایتی رو که احساس میکنید مشکل داره رو به عهده نگیرید !

این هم لینک متن کامل قانون جرایم رایانه ای

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...