رفتن به مطلب
shervin63

عدم دسترسی اعضا به یک صفحه خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام نمی دونم جای درستی دارم این سوال رو مطرح می کنم یا نه اگر درست نیست لطفا مدیران به جای درست منتقل اش کنند

سوال من اینست که : چطور می توان دسترسی اعضا را به یک صفحه خاص قطع کرد مثلا اون صفحه خاص و آدرس خاص مختص به بازدیدکنندگان و یا کسانی باشه که لوگین نکرده اند و در صورت مراجعه اعضا و کسانی که لوگین کرده اند به آن آدرس خاص ، آنها به صفحه دیگری منتقل شوند و دیگر آن صفحه را مشاهده نکنند ( البته منظورم در جوملا 1.5 هست )

لظفا کد معرفی نکنید و فقط افزونه ، پلاگین با کامپوننتی برای این کار معرفی کنید

پیشاپیش از همه دوستان کمال تشکر و قدردانی رو دارم

ممنون ، مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز اگه کسی جوابی بدونه حتما میگه

پس لطفا صبور باشید هی تاپیک نزنید

فکر نمی کنم همچین افزونه ای برای جوملا موجود باشه چون خیلی سفارشی و اختصاصی

چون معمولا همه برعکس این رو می خوان احتمالا باید بگید براتون همچین چیزی نوشته بشه

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اگه کسی جوابی بدونه حتما میگه

پس لطفا صبور باشید هی تاپیک نزنید

فکر نمی کنم همچین افزونه ای برای جوملا موجود باشه چون خیلی سفارشی و اختصاصی

چون معمولا همه برعکس این رو می خوان احتمالا باید بگید براتون همچین چیزی نوشته بشه

با تشکر از پاسخ شما اما ...

lمن فقط میخوام اون صفحه و قالبی که برای ثبت نام هست و صفحه ی اول سایت هم هست برای اعضا حتی با وارد کردن آدرس مستقیم هم نمایش داده نشود و اگر کسی به صفحه اول حتی با وارد کردن آدرس مراجعه کرد در ضورتی که لوگین کرده است به صفحه مربوط به کاربران هدایت ( ریدایرکت ) شود نه اینکه به صفحه اول برود و با پیغام شما وارد شده اید مواجه شود

البته کامپوننت ریدایرکت در این مورد دیده ام که قعال کردن این قابلیت اش پولی و تجاری بوده است

می دونم معمولا افزونه های ریدایرکت این کار رو می کنن ولی دنبال غیر تجاری ش هستم

چون هم کپی رایت هاست و هم قوانین جومینا اجازه نمی ده که دنبال تجاری و نال شده اش باشم

بر عکس اش که توی جوملا موجود هست و نیاز به هیچ گونه افزونه ای ندارد

باز هم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...