رفتن به مطلب
molana_rumy

مشکل هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

من برای اولین بار یه قالب طراحی کردم و در چند مورد به مشکلاتی برخوردم که بنظر میاد بدون دمو نمیشه حلشون کرد. البته عکسها و مطالب هیچ ربطی به هم ندارن و فقط برای نمایش موقیعیتهای قالب هستن.

اگه در مورد قالب هم نظر بدین ممنون میشم.

قالب رو میتونید در اینجا مشاهده کنید.

البته نمیدونم به چه دلیل بعضی مواقع سایت برای خوردم باز نمیشه و حتی نمیتونم وارد صفحه لاگین سی پنل بشم .اگه دوستان راهنمایی کنن که مشکل از چیه ممنون میشم.

مورد اول ایجاد زیر منو هست که هر کاری میکنم بصورت عمودی قرار نمیگیره و به شکلی که میبینید ظاهر میشه (زیر منوی اخبار)

مورد دوم اینه که موقیعیتهای بالا (سه موقعیت top1 تا top3) و همچنین موقعیتهای user در پایین وقتی محتوایی نداشته باشن بصورت یک خط باریک که در واقع بک گراند موقعیت هست نشون داده میشه (در پایین سایت مشخصه) و نباید نشون داده بشه. فکر کنم دلیلش اینه که کل موقعیت رو در یک کلاس قرار دادم و به اون بک گراند دادم, خب اگه بخوام به هر کلاسی (مثلا module و ...) استایل بدم بازم ممکنه یه چیزی در اون قرار بگیره که من براش استایل تعریف نکرده باشم. پس چکار کنم؟

مورد آخر هم اینه که با اینکه به کلاس contentpaneopen استایل دادم در بعضی صفحات به متنها استایل میده و در بعضی نمیده !!! مثلا در منوی "مجوز جوملا" یا "اخبار" میتونید این مشکل رو مشاهده کنید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد مشکل از هاست : خوب مشکلاز هاستتون هست که بعضی مواقع باز نمیشه

در مورد سایر موارد : دوست عزیز هر کدام از موارد مطرح شده جواب بسیار طولانی داره این طور اشکالات را نمیشه پاسخ داد برای همین پاسخ نمیگیرید چون نوشتنش خیلی وقت بره و کلی باید نوشته بشه

لینک به ارسال

ممنون. خب اگه میشه اقلا یه لینکی چیزی بدین که بتونم موضوع رو پیگیری کنم

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

برای یافتن جواب ابتدا خوب در انجمن جستجو کنید

اگر راه حل رو پیدا نکردید

سئوالاتتون رو بصورت تفکیک شده در بخش مشکلات بیان کنید تا دوستان ببینند و بررسی کنند

فقط این رو مد نظر داشته باشید چون قالبه پس دموی انلاین رو حتما بذارید چون کدها باید بررسی بشه

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...