رفتن به مطلب
abesaf

انتقاد و پیشنهاد شدید از مدیران محترم و کاربران حرفه یی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت عوامل محترم انجمن جومینا و کاربران حرفه یی انجمن

یه خواهش عاجزانه از تمام مدیران محترم و کابران حرفه یی که در زمینه توضیحات معضلات جوملا منت میزران و اموزش و راه کارهای رفع معضل رو بیان میفرمان تقاضا دارم حتما و ترجیحا از پاسخهای کلیشه گویی خارج بشن

طبعا" در خواست مدیران این باید باشه که کاربر قبل از ارسال پست جدیدی در جستجوی موارد خود پیگیری کنه و اگر نیافت سپس پست جدیدی را بزند،

خب بنده به عنوان یه کاربر هر جا موضوعی دیدم کاملا کلیشه یی پاسخ شده بوده و مثلا شخصا"در خصوص مشکل بسیار شدیدم ( مسیریابی برای پیدا کردن configuration.php ) را واقعا به زحمت پیدا کردم،و شاید تجسس قبلیم در محیط سی پنل بوده که باعث شده بود یه حضور ذهنی در پیدا کردن مسیر داشته باشم

و اینم عارض باشم خدمت مدیران محترم که این حرفا سادگی یه فرد نیست الان بیان میشه بلکه عدم اشنایی با محیط جوملاست

بنده شخصا بعد مدت حدود 6 ماه از داشتن یه سایت نمیدونستم سی پنلی هم وجود داره و از انجمنهای مختلف فهمیدم که ما یه همچین محیطی هم داریم

لذا مجددا در خواست میکنم از بیان توضیحات کلیشه یی خودداری کنین و جهت ارتقای هر چه بهتر و زیباتر این انجمن تا جایی که کاربران معرفی بهترین انجمن از لحاظ اموزش و دادن راهکارها جهت حل معضلات رو این انجمن معرفی کنن که به عنوان مثال آقا یا خانم فلانی........... انجمن جوملا میخوای بیا این ادرس http://forum.joomina.ir که قدم به قدم برای هر مشکلش از ابتدا توضیح میده که مثلا فلان ادرس معیاب شما کجاست و ابتدا باید از کجا وارد بشی تا به اون فایل برسی

مثلا کجای نحوه توضیح دادن مورد ذیل بهتره؟

بیام بگم شما که میخوای تنظیمات موس کامپیوترت رو انجام بدی برو کنترل پنل از اونجا انجام بده خب این توضیح کلیشه یی بوده برای کاربر مبتدی

درستش اینه به این صورت ادرس داده بشه

start/allprograms/accessories/system tools/controlpanel/mous/

یه کاربر مبتدی کدوم روش رو میسنده؟طبعا روش دوم

من عذر خواهی میکنم با مطلب طویلم باعث عتلاف وقت شما دوستان عزیز میشم

یا علی مدد

به امید موفقیت روز افزون برای مدیران محترم و کاربران حرفه یی و مبتدی و سر بلندی سایت محترم جومینا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاربر محترم

دوست عزیزم جومینا لرن مخصوص شما ساخته شده که بتونید از اون استفاده کنید

جومینا لرن بصورت تصویری جوملا و سی پنل را به شما آموزش میده

متاسفانه ما ایرانی ها همیشه راحت طلب هستیم و نمی خواهیم بریم دنبال آموزش

دوست داریم همه بیان به ما بگن این آموزش هست از دقیقه فلان تا فلان را نگاه کن !

آخه یک خورده خود شما هم باید بفکر یادگیری باشید

توی جومینا اکثر مشکلات و یا آموزش ها وجود داره ولی این خصوصیت ما هست که دوست داریم همه چیز را جلو ما بگذارند و نه اینکه ما بریم دنبال اون

حافظ خدایت باش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...