رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

امروز قصد دارم برای شما دوستان یک آلبو ساز حرفه ای را معرفی کنم که تمام فارسی اش کردم البته مدتی پیش به مدیران دادم ولی فایل مرا برگشت دادند البته حق داشتند چون من قرار بود فایلی دیگر را فارسی کنم اما آن روز بر اساس نیاز مجبور شدم ! این را فارسی کنم ،

با استفاده از اين كامپوننت شما ميتوانيد آلبومهاي تصاوير زيبایی بسازيد

download.php?imgf=13268106041.jpg

اين فايل حاوي دو كامپوننت و مجموعه كامل ماژولها و پلاگين است

بعد از دانلود فايل را از حالت فشرده خارج كنيد

راهنماي اجرا:

بعد از نصب و اجراي كامپوننت به لينكي كه كامپوننت به شما ميدهد دقت كنيد

سایت سازنده

دمو

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

امروز قصد دارم برای شما دوستان یک آلبو ساز حرفه ای را معرفی کنم که تمام فارسی اش کردم البته مدتی پیش به مدیران دادم ولی فایل مرا برگشت دادند البته حق داشتند چون من قرار بود فایلی دیگر را فارسی کنم اما آن روز بر اساس نیاز مجبور شدم ! این را فارسی کنم ،

با استفاده از اين كامپوننت شما ميتوانيد آلبومهاي تصاوير زيبایی بسازيد

download.php?imgf=13268106041.jpg

اين فايل حاوي دو كامپوننت و مجموعه كامل ماژولها و پلاگين است

بعد از دانلود فايل را از حالت فشرده خارج كنيد

راهنماي اجرا:

بعد از نصب و اجراي كامپوننت به لينكي كه كامپوننت به شما ميدهد دقت كنيد

سایت سازنده

دمو

سلام مرسی از فارسی سازی شما.

اما فارسی ساز این افزونه در خود سایت سازنده موجود می باشد . اتفاقا یک مدت پیش خود من همین افزونه رو در انجمن آقا شهریار " سافت آرچیو 1 " همراه با فارسی سازی که از خود سایت سازنده دانلود کرده بودم و نسخه ی کامپوننت تجاری + پلاگین ها و ماژول های تجاری برای دانلود قرار دادم. البته فارسی ساز رو از خود سایت سازنده دانلود کردم. و در اون نسخه جایگزین کردم. و اتفاقا فارسی سازشون خیلی با معنی و مشخص هم بود.

خوشبختانه زبان فارسی و ایرانیان رو حداقل بعضی از سازنده های افزونه های جوملا می شناسن چون اتفاقا کامپوننت تجاری " ایزی بلاگ " هم فارسی سازش در خود سایت سازنده قرار داده و اتفاقا خودم از فارسی سازشون استفاده کردم و همیشه هم فارسی شده کامپوننت با توجه به نسخه ی کامپوننت در سایت قرار می دهند.

البته انجمن سافت آرچیو چون مشکلی با افزونه های وارز نداره من اونجا معرفی کردم. چون اون نسخه و افزونه ها تجاری بودن در غیر این صورت حتماً در این انجمن هم معرفی می کردم.

:thankyou:

* راستی ( نسخه ی کامپوننت که برای دانلود قرار دادید رو نمیدونم تجاری هست یا نه ) اما ماژول ها و پلاگین های این کامپوننت تجاری هستند و اگر دقت کرده باشید در خود سایت افزونه ااونها رو واسه ی خرید گذاشتن . مطمئناً مدیران جومینا هنوز متوجه نشدند وگرنه لینک دانلود رو بر می داشتن.

لینک به ارسال

بله زمانی که فارسی کردم متوجه شدم !

البته خوب آن موقع چون خیلی عجله داشتم فکر نمی کردم چنین افزونه ای فارسی شده باشد !

به هر حال ممنون

لینک به ارسال

ببخشید دوباره مجبور به ارسال پست شدم.

آخه من خودم تمام این پکیج رو در سافت آرچیو در تاریخ 11 دی ماه معرفی کردم.

و این دقیقا همون فایل ها هست که من واسه ی دانلود قرار داده بودم فقط شما نام فایل اصلی رو تغییر دادین. - حتی کامپوننت همون نسخه و اتفاقا نال شده هم هست . چون این نسخه نال شده بود و من خیلی سخت تونستم این رو دانلود کنم. اتفاقا در اون پکیجی که من از یکی از سایت های خارجی دانلود کردم یک کامپوننت نسخه 1.5.8 هم بود که من فقط نسخه ی 1.5.9 رو فقط در این پکیج که در سافت آرچیو معرفی کردم ، قرار دادم. که البته نال شده هم بود. و ماژول ها و پلاگین ها هم دقیقا همون ها هستند . و اتفاقا هنوز نام نال هم در کامپوننت هست.

و این پکیج شما کلا وارز و نال شده هست.

و تا آنجایی که من میدونم معرفی افزونه های وارز و تجاری خلاف قوانین انجمن جومینا هست. مگر اینکه جدیدا روال کار انجمن تغییر پیدا کرده باشه.

اتفاقا یادم هست که تمام آپلود سنتر های خارجی چون این پکیج نال شده بود حذفش کرده بودن و من تونستم بعد از دو روز گشتن در سایت های خارجی و استفاده از فندق شکن که قطع هم میشد دانلود کنم.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ممنونم که توجه دارید

لینک ها حذف شدند

درسایت سازنده نسخه trial این افزونه گذاشته شده

لینک به ارسال

این هم لینک دانلود این افزونه با ارزش البته فقط کامپوننت ( نسخه ی رایگان ) چرا که ماژول ها و پلاگین ها تجاری هستن .

و من فایل فارسی ساز که در خود سایت سازنده قرار داشت رو در این کامپوننت جایگزین کردم. و در فارسی سازی گفته شده که توسط شرکت آسمان آبی فارسی شده - فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه.

نسخه ی 1.5 فارسی از سرور جومینا :

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13274408471.zip

برای دانلود نسخه 1.6 و 1.7 می تونید از خود سایت سازنده دانلود کنید. و فکر می کنم فارسی ساز اون نسخه ها هم در خود سایت سازنده قرار داده شده باشد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...