رفتن به مطلب
WebAmir

اشتباه ریدایرکت شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همـــــــــــــه

امروز معلوم نیست به چه دلیلی سایتم باز نمیشد,ینی گاهی اوقات باز میشد بعد از 10بار رفرش اما صفحه کاملا لود نمیشد و بعد از چند دقیقه کلا سایت از دسترس خارج شد و حتی ادمین هم باز نمیشد ,البته فکر میکنم کلا این مشکلا از طرف سرور بود

با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن مسینکه دارن سرور رو update میکنن

فکرمیکردم یه مشکل عادیه و بعد از یکی دو ساعت درست میشه و الان که به سایت سر زدم دیدم فقط صفحه اصلی باز نمیشه!!!!

همه اینا در صورتی هست که من هیچ تغییری در کدهای سایت ندادم که مثلا تغییرات من باعث مشکل باشه و سایت با همون تنظیماتی بود که قبلا بوده و باز میشده<==

به همون دلیلی که گفتم معلوم نیست , صفحه اول سایت من در یک حلقه ریدایرکت افتاده بود!!! و وقتی ریدایرکتی که با Cpanel اعمال کرده بودم رو remove کردم مشکل سایت برطرف شد....

حالا

به نظر شما چرا اینطوری شده؟منکه تغییری ندادم!! ممکنه کسی دسترسی پیدا کرده به کدهای سایتم(ه-ک )؟یا احتمالا آپدیت سرور باعث شده؟

پیشاپیش ممنون :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با توجه به توضیحاتتون احتمال ه-ک کم هست و در واقع به احتمال قوی مشکل به خاطر آپدیت سرور بوده... حالا شما بعد از حذف ریدایرکتی که کردید مجدد تنظیمات ریدایرکت رو در کنترل پنل هاست انجام بدید... اگر باز این مشکل بوجود آمد با ادمین سرور هم صحبت کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام ممنون

وقتی دوباره از سی پنل ریدایرکت میکنم حلقه ایجاد میشه و بقیه ماجرا...!

چطور بفهمم که 100% احتمال ه-ک رد میشه؟چون این خیلی مهمه!

ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...