رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک سایت جوملای دارم که دو زبانه هست یعنی دوبار جوملا نصب کردم یکی فارسی یکی انگلیسی می خواستم هاستینگم عوض بکنم و تو پنلم هم چند تا ایمیل هم که دادهاش برام مهم هست حالا می خواهم یک هاست جدید بگیرم برای ظرفیت بالای 10 گیگ یا نامحدود دوستان در این مورد نظری دارن که چه جوری می شه کل اطلاعات سایت بک اب گرفت شامل ایمیل هام و دیتا بیس جوملایم باشه و چه طور یانها را توی هاست جدیدیم ریستور کنم و دوستان ایا هاستینگ که با سی پنل کار کنه و بک اب گیریش منظم باشه یا هفتهگی باشه و برای ریستور کردن بک اب هزینه نخواهد و ریستور کردن در صورت بروز مشکل انجام بشه چه به هر دلیل و اب تایمش هم بالا باشه سراع دارن معرفی کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر میخوایی همه رو یک جا انتقال بدی

از مسئولین هاست جدید بخواه تا رایگان برات این کارها رو بکنند

از تو Cpanel یه بک آپ میگیری و با FTP میتونی همه رو یکجا کلون شده بفرستی به هاست جدید و اونجا بازش کنی

لینک به ارسال

ریستورش چه طوری هست نباید اول دیتا بیسم بسازم تو هاست جدید و بعد ریستور کنم دوستان اموزش در این رابطه هست و کسی از دوستان تجربه کار با ایران سرور داره تو شرکت های هاستینگ نظرش در این مورد چی هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...