رفتن به مطلب
leila_joomla

مشکل در نصب افزونه + توضیح در مورد سطوح دسترسی به فایل ها و پوشه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من امکان نصب و راه اندازی افزونه رو در جوملا 1.7 خودم روی هاست ندارم ( این کار رو به راحتی در لوکال انجام می دم ) و با خطای مسیر open_basedir وجود ندارد ، مواجه می شم ، کسی می تونه در این زمینه من رو راهنمایی کنه ، من ftpرو هم فعال کردم و محتوای سایتم رو هم با filezilla منتقل کردم .

مورد بعدی اینکه در مورد سطوح دسترسی به پوشه ها در plesk توضیح داده بشه ، آیا باید دسترسی ها رو وقتی روی هاست میره تغییر داد ؟ آیا در plesk جایی هست که بشه گروهی دسترسی داد ؟ یا باید دونه دونه تغییر دسترسی رو اعمال کرد.

ممنون میشم توجه کنید و راهنمایی کنید :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کنترل پنل پلسک محدودیت های خاص خودش رو داره مخصوصا در مورد سطوح دسترسی که در کل این نوع کنترل پنل توصیه نمی شه...

در خصوص مشکلاتی که مطرح کردید و راه کارهاش قبلا مفصل بحث شده و مطمئنا با کمی جستجو نتیجه خوبی می گیرید... (جستجو پیشرفته)

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...