رفتن به مطلب
ferod

مشکل در انجام تغیرات قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من قالب ol_similu که توسط سایت های ایرانی فارسی شده بود گرفتم حالا که می خوام توی بنر بجای عکس های خودش تصاویر دیگه بزارم به همون صورت قرار می دم ولی کن هیچ تغیری انجام نمیشه فایل ها توی مسیر کپی شده حتی بنر فلش رو هم به همون صورت تعویض کردم انجام نمیشه فایل ها رو حذف کردم ولی باز هم داره همون فایل ها حذف شده رو اجرا می کنه !!!

توی wampserver یه بار تغیر انجام دادم ولی کن الان نمی دونم چطور !!! من تازه با جوملا آشنا شدم نمی دونم چطور دیگه باید تغیر اعمال کنم

و اینکه توی هاست هم پیاده کردم فایل های بنر فلش خودش رو اجرا نمی کنه !!!

لطفا کمک کنید سایت رو هوا مونده !!!!

persian :

http://www.4shared.com/zip/esrHhIns/ol_similur.html

eng :

http://www.4shared.com/zip/qvgxt_kL/ol_similu.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دوست عزیز همراه با قالب یک پوشه image است که کلیه فایل های تصویر مربوط به قالب وجود داره

ابتدا تصاویر مورد نظر قالب رو ویرایش کنید سپس در جوملا نصب نمایید

موفق باشید.

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز همراه با قالب یک پوشه image است که کلیه فایل های تصویر مربوط به قالب وجود داره

ابتدا تصاویر مورد نظر قالب رو ویرایش کنید سپس در جوملا نصب نمایید

موفق باشید.

دوست عزیز درسته من فایل های مورد نظر رو با همون مشخصات جایگزین کردمو بعد تم رو روی جوملا ست کردم ولی فایل های پیش فرض خودش رو اجرا می کنه !! ! چرا ؟

هنوز همون مشکله

مشکل اینجاس که من فایلها در پوشه image جایگزین کردم با همو سایز و حجم ولی فایل های پیش فرض خودش رو اجرا می کنه این مسئله در

wampserver بوده

اما در مورد هاست جدا از این مشکل همون فایل های پیش فرض خودش رو توی بنر تشون نمیده انگار بنر خالی هست :huh:

واقعا گیج شدم !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...