رفتن به مطلب
ali-reza-b

مشکل عضویت در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا این چه سایتی هست که شما ایجاد کردید ؟

میشه یکی برای من توضیح بده؟

اگه شما واقعا قصدتون کمک کرده به توسعه وب و فضای مجازی در ایرانه چرا دائما سیستم ثبت نامتون غیر فعاله؟!

چرا کامپوننت و پلاگیناتون فقط برای نسخه 1.5 هستش و بقیه فقط برای اعضای سطح اول و دوم و سوم و... هستش؟!

اونایی رو هم که میشه دانلود کرد کار نمیدن!!!

اصلااین سایت عضوی هم داره یا دارید کلاس کارتون رو بالا میبرید که قیمت کاراتونو ببرید بالا ؟؟!!

یه دفعه هم که اومدم سوال پرسیدم یکیتون جواب ندادید...

اگر واقعا اینهایی که میگین رو دارید خب بزارید برای فروش (البته با ضمانت)

هر کسی به ما میرسه میخواد اطلاعات نداشتشو به رخمون بکشه ، دو ساعت وقت ارزشمندم گذاشتم فقط چیزایی رو نصب کردم که درست نصب نشدند هیچ تازه زدن سایتم را هم خراب کردند ...

لااقل بنویسید این فایلهایی که میزارید برای چه نسخه ای هستش....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خوب هستید شما؟ چه خبر !؟ ... انشالله که حالتون خوب باشه /.

دوست عزیز قبلا در این باره بحث شده و کلی توضیح داده شده / اگه شما وقت و حوصله خوندن و سرچ کردن رو نداشته باشید اون یه چیزه دیگست !

@ کار کردن یا نکرد افزونه ها - عزیز اگه مشکلی وجود داره تو بخش مشکلات مطرح کنید / در ضمن این افزونه ی که فرمودید کدموم افزونه ها هستند میشه از این مشکل داره 3-4 تاشو اسم ببرید ؟

یا حق

لینک به ارسال

سلام

آقا این چه سایتی هست که شما ایجاد کردید ؟

میشه یکی برای من توضیح بده؟

اگه شما واقعا قصدتون کمک کرده به توسعه وب و فضای مجازی در ایرانه چرا دائما سیستم ثبت نامتون غیر فعاله؟!

چرا کامپوننت و پلاگیناتون فقط برای نسخه 1.5 هستش و بقیه فقط برای اعضای سطح اول و دوم و سوم و... هستش؟!

اونایی رو هم که میشه دانلود کرد کار نمیدن!!!

اصلااین سایت عضوی هم داره یا دارید کلاس کارتون رو بالا میبرید که قیمت کاراتونو ببرید بالا ؟؟!!

یه دفعه هم که اومدم سوال پرسیدم یکیتون جواب ندادید...

اگر واقعا اینهایی که میگین رو دارید خب بزارید برای فروش (البته با ضمانت)

هر کسی به ما میرسه میخواد اطلاعات نداشتشو به رخمون بکشه ، دو ساعت وقت ارزشمندم گذاشتم فقط چیزایی رو نصب کردم که درست نصب نشدند هیچ تازه زدن سایتم را هم خراب کردند ...

لااقل بنویسید این فایلهایی که میزارید برای چه نسخه ای هستش....

من با این دوستمون موافقم البته فقط در بخش عضویت در سایت حرفشون رو قبول دارم:thankyou:

با سلام

خوب هستید شما؟ چه خبر !؟ ... انشالله که حالتون خوب باشه /.

دوست عزیز قبلا در این باره بحث شده و کلی توضیح داده شده / اگه شما وقت و حوصله خوندن و سرچ کردن رو نداشته باشید اون یه چیزه دیگست !

@ کار کردن یا نکرد افزونه ها - عزیز اگه مشکلی وجود داره تو بخش مشکلات مطرح کنید / در ضمن این افزونه ی که فرمودید کدموم افزونه ها هستند میشه از این مشکل داره 3-4 تاشو اسم ببرید ؟

یا حق

در باره حرف شما هم بگم ما که هیچ جا از سرچ کردن زیاد چیزی گیر نمیاریم اما اینجا دیگه حکایته وقتی چیزی رو میخوای سرچ کنی باید حتما عین کلمه رو بنویسی وگرنه چیزی نمیاره با جستجوی پیشرفته هم تست کردم خیلی خوب نبوده ولی همیشه واسه جستجو راهی هست:D من که چیزی بخوام پیدا کنم یه موضوع جدید باز میکنم تو اسمش موضوع سرچم رو میزنم بلاخره چندتایی پایینش باز میکنه;)

لینک به ارسال

سلم

در باره حرف شما هم بگم ما که هیچ جا از سرچ کردن زیاد چیزی گیر نمیاریم اما اینجا دیگه حکایته وقتی چیزی رو میخوای سرچ کنی باید حتما عین کلمه رو بنویسی وگرنه چیزی نمیاره با جستجوی پیشرفته هم تست کردم خیلی خوب نبوده ولی همیشه واسه جستجو راهی هستBig Grin من که چیزی بخوام پیدا کنم یه موضوع جدید باز میکنم تو اسمش موضوع سرچم رو میزنم بلاخره چندتایی پایینش باز میکنهWink

خب این انجمن ساز مای بی بی ایرادی که شما فرمودید رو داره

ولی روشی که شما فرمودید هم کاربرد داره!:D

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز در مورد نحوه عضویت اصلا بث نمیکنم چون قبلا کاملا بحث شده و این تصمیم رو هم خود کاربران در نمایشگاه رسانه های دیجیتال گرفتنن /.

در مورد ضعف سرچ تا حدی قبول دارم /.

شما براحتی میتونید تو گوگل سرچ کنید و جلوی سرچتون بنویسید

site:forum.joomina.ir تایپ فارسی

@در قالب جدید تالار حتما سرچ گوگل رو بصورت مستقیم در تالار قرار میدهم.

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...