رفتن به مطلب
sasanu

کامپوننت تمام فارسی جی دانلود jdownloads1.9 _build9.8 stable

پست های پیشنهاد شده

کامپوننت تمام فارسی جی دانلود com_jdownloads1.9 _build9.8 stable

با سلام

com_jdownloads_1.9.0_build908_stable_persian

for joomla 1.6_1.7

Tested with joomla 1.7 : 100% ok

Hight speed up to 2x or Higher

Compressed all icon & images

در این بخش جدیدترین نسخه کمپوننت پیشرفته جی دانلود رو با ترجمه فارسی برای شما عزیزان تهیه کردیم . این افزونه نیاز به معرفی نداره ویکی از بهترین و پر طرفدارترین کمپوننت های مدیریت دانلود در جوملاست. که به راحتی می تونید با امکانت اون یک مرکز دانلود در سایت جوملایی خودتون داشته باشید .

ترجمه های بسیار کمی از این کمپوننت در سطح وب وجود داره که هیچ کدوم کامل نیستند ، حداقلش اینه که من چیزی پیدا نکردم یک ترجمه از نسخه 1.8 این کمپوننت در همین سایت پیدا کردم که مترجمش نمی دونم کی هست اون هم توضیحات اصلی گزینه های پیکربندی و طرح ها رو ترجمه نکرده بود ولی در کل ترجمه خوبی بود و از مترجمش تشکر میکنیم . از این ترجمه در بعضی قسمت ها استفاده کردم.

ولی ویژگیهای این ترجمه که لنگش رو تو اینترنت برای جی دانلود پیدا نمی کنید ترجمه تمام فارسی همه بخشها که حدود 1500 خط ترجمه هستش و حدودا یک هفته براش تمام وقتمو گذاشتم . ترجمه شامل تمام واژه ها ، اصطلاحات ، توضیحات ومتون تا حد اکثر امکان به زبان فارسی

ویژگی های فنی این بسته : فشرده سازی حداکثری تمامی تصاویر و آیکن های استفاده شده در این کمپوننت که سرعت لود صفحات مرکز دانلود چه در بخش کاربری وچه در بخش مدیریت را به بیش از دو برابر افزایش خواهد داد.( تا دوبرابر در مقایسه با نسخه اصلی کمپوننت)

به همراه ماژول جدید ترین دانلود ها و پلاگین محتوای جی دانلود

از دیگر مزیت های این کامپوننت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان استفاده از آیکن های دلخواه ومتنوع

امکان ایجاد تصویر بند انگشتی از فایل ها به صورت خودکار

امکان ایجاد زمان انتظار : نمایش لینک دانلود بعد از سپری شدن زمان تعیین شده

محافظت از لینک های محبوب

امکان ویرایش طرح ها وقالبها

امکان درج لینک دانلود در مطالب

امکان نمایش اسکرین شات از فایل ها

امکان درج نظر با کامپوننت های نظردهی jcomment و JomComment

آلفا یوزر پویینت و بهره گیری از امتیازات آن به عنوان قیمت فایل و امتیاز به نویسنده اتصال به

PAD(Portable Application Description) پشتیبانی از پد

اتصال به PayPerDownload جهت فروش فایل ها

امکان ارسال گزارشات دانلود و آپلود

اجازه به کاربران برای ارسال فایل

نمایش تعداد دانلود فایل

امکان درج لینک از سایت های خارج از سرور

امکان عدم نمایش پسوند فایل ها در هنگام دانلود

طراحی قالب مجزا برای محیط های دانلود بصورت چیدمان و رنگ بندی)

استفاده از فیلد های سفارشی

محافظت از فایل ها

ایجاد مجموعه و زیر مجموعه بصورت نامحدود

امکان پشتیبان گیری از فایل ها

امکان تعریف مجوز برای فایل ها به عنوان مثال رایگان یا تجاری

امکان انتشار فایل در ساعت یا تاریخ خاص

امکان ایجاد گروه های کاربری

ایجاد محدودیت دانلود در روز

امکان امتیاز دهی به فایل های دانلود

دارای ماژول های جدیدترین و محبوب ترین مطالب و ماژولهای دیگر

وامکانات بسیار دیگر

با این کمپوننت از مدیریت کاملی بر روی فایل های خود برخوردار خواهید شد. استفاده از این کامپوننت فشار بر روی سرور شما و سرقت فایل ها را کاهش خواهد داد.

استفاده از تصاویر وآیکن های بهینه شده در سرعت بارگذاری و به دنبال آن رتبه بندی سایت شما در موتور های جستجو تاثیر گذارخواهد بود مطلبی که اکثر سایت های ایرانی به آن توجه نمی کنند امروزه اکثر سایتهای معروف وبزرگ دنیا از سرعت بارگذاری بالایی در صفحات خود برخوردارند از جمله گوگل وفیس بوک .این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد که ازآن جمله می توان به قرارگیری بر روی سربعترین و پر سرعت ترین سرور ها اشاره کرد ولی همه به چنین سرورهایی دسترسی ندارند ولی آنها عوامل دیگری را نیز رعایت میکنند ازجمله استفاده از سیستم ها وقالب های پرسرعت ، استفاده از تصاویر فشرده شده وکم حجم ، استفاده از کدهای بهینه شده و....

سرعت بارگذاری صفحات وب سایت شما چقدر است؟

شما از کدامیک از موارد بالا برای بهینه سازی وب سایت خود استفاده کرده اید ؟

در صورت در خواست شما ماژول ها هم فازسی سازی خواهند شد

دریافت نسخه اصلی ازسایت سازنده

http://www.jdownloads.com/index.php?opti...4&catid=33

افزونه های ارتقاء دهنده کامپوننت در جوملا جهانی:

http://extensions.joomla.org/extensions/...extensions

پیش نمایش :

http://demo.jdownloads.com

دریافت نسخه کامل فارسی به همراه ماژولهای بهترین وآخرین ،دانلودها و پلاگینها

http://goyda.ir/index.php/internet/contevt_management/joomla/105-component_for_joomla/82-jdownload_for_joomla

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفاً قوانین را رعایت بفرمائید و فایل را در آپلودسنتر جومینا آپلود بفرمائید

لینک به ارسال

متاسفانه این نسخه فقط مخصوص جوملا 1.6 و 1.7 طراحی شده و بزودی ورژن 2 این کمپوننت هم منتشر میشه

لینک به ارسال

دوست عزیز این افزونه با جوملا 1.5 سازگاری نداره

بهتر بود قبل از شروع به ترجمه بگید که داردی این افزونه رو ترجمه می کنید

چون فکر میکنم قرار بود تو جومینا منتشر بشه و قبلا توسط چند نفری ترجمه شده باید دید کودومشون بهتر ترجمه شدن !!

لینک به ارسال

سلام

اولا این ترجمه مال الان نیست و من اونو چند ماه پیش ترجمه کردم ودر سایت پارس جوم با مدیریت آقای گنجی عزیز منتشر کردم فقط برای اینکه کاربران جومینا هم بتونن از این افزونه استفاده کنن و احترام به تالار جومینا اونو اینجا قرار دادم

ثانیا تا جایی که من خبر دارم وقبلا جستجو کرده بودم جی دانلود اون هم نسخه 1.9.8 به هیچ عنوان در سطح وب ترجمه نشده بود ، ترجمه ای که وجود داشت نسخه 1.8.2 بود که برای جوملا 1.5 ارائه شده بود این ترجمه کاملا متفاوته وقابل مقایسه با اون نیست همونطور که گفتم تمام طرح ها و توضیحات تا حداکثر امکان ترجمه شده البته هر کاری نواقصی خواهد داشت ، در ضمن من برای ترجمه نیاز به اجازه گرفتن از شما یا کس دیگه ای رو ندارم این عوض تشکرته که وقت گذاشتم و ترجمه رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار همه گذاشتم.

در ضمن کاربران عزیز جومینا بهتر قدر یک چنین کمپوننت هایی که با زحمت به فارسی ترجمه میشه رو میدونن

به امید ارائه کار های بهتر برای کاربران عزیز

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...