رفتن به مطلب
leila_joomla

خطا در افزونه mod_btslideshow

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از این اسلاید شو برای بنر سایتم استفاده کردم ، هم روی لوکال جواب می داد و هم روی هاست ، تا اینکه تصمیم گرفتم عکس هاش رو عوض کنم و رفتم توی این ماژول و خواستم که عکس ها رو پاک کنم که نشد و خطا می داد ، رفتم توی هاست و از توی فولدرش پاک کردم و عکس های جدید رو آپلود کردم ( در هر 4 تا فولدر ) مطابق با چیزی که توی لوکال می دیدم . اما باز توی ماژول نشون داده نشد و توی سایت هم نیومد .

فولدر ماژول رو کلا پاک کردم و دوباره آپلود کردم ، باز هم درست نشد . حالا وقتی می خوام عکس هام رو آپلود کنم ارور میده که نوع عکس معتبر نیست .

کسی می دونه چش شده ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یک بار کاملا افزونه را پاک کنید! یعنی حتی جدول های دیتابیش و فایل هایی که ازش می مونه رو هم پاک کنید و دوباره نصب کنید! اینکه نتونستید فایلی تو فولدر آپلود کنید چک کنید بعد از نصب که آیا سطح دسترسی های فولدر درست است یا نه! برای این کار چک کنید که آیا اجازه آپلود برای فولدر موجود است یا نه!

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

یک بار کاملا افزونه را پاک کنید! یعنی حتی جدول های دیتابیش و فایل هایی که ازش می مونه رو هم پاک کنید و دوباره نصب کنید! اینکه نتونستید فایلی تو فولدر آپلود کنید چک کنید بعد از نصب که آیا سطح دسترسی های فولدر درست است یا نه! برای این کار چک کنید که آیا اجازه آپلود برای فولدر موجود است یا نه!

میشه بگید اسم جدولش چیه ؟

راستی من آپلود کردم ماژول رو ، توی خود ماژول که می خوام عکس هام رو بذارم قبول نمی کنه ( توی administrator ) منظورم

لینک به ارسال

شما از سی پنل بروید تو phpmyadmin معلومه چون اسمه خود افزونه هست اول جداول! فقط قبلش یک بک اپ از mysql بگیرید که خرابکاری نشه:D:1::1:

در ضمن چه ربطی به پوشه administrator داره؟؟؟:huh: یه عکس از صفحه آپلود عکس و دایرکتوری که آپلود می کند بذارید خوب میشه!

لینک به ارسال

پوشه نمی گم که ، منظورم اینه ماژول آپلود شده ، وارد ادمین سایت می شم و میرم داخل ماژول که عکس بذارم اونجا قبول نمی کنه

لینک به ارسال

اها! خب با کامل پاک کردن و دوباره نصب کردن درست نشد؟؟؟؟؟؟

عکس هایی که اپ کردید در فولدر هم نام همون عکس هایی بود که قبلا وجود داشت؟؟؟ یه عکس از ستینگ ماژول و دایرکتوری عکس ها رو توش آپ کردید بذارید لطفا!

در ضمن من الان دموی این افزونه رو چک کردم! شما همون یه بار کامل پاک کنید و دوباهر نصب کنید و بعد سطح دسترسی فولدر images مربوط به افزونه را جوری تعیین کنید که بشه فایل توش آلپود کرد توسط جوملا! و از خو افزونه تصویر ها را آپلود کنید! در ضمن محض اطلاع آخرین ورژن 1.2 هست

اگر باز درست نشد نسخه اصلی را دانلود کنید و نصب کنید1 چون این افزونه نیازی به فارسی سازی نداره!

http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/images-slideshow/image-jquery-slideshow/18500

لینک به ارسال

سطح دسترسی پوشه

mod_btslideshow : rwx rwx rwx

images : rwx rwx rwx

و همه پوشه های داخلش رو هم همین سطح دسترسی دادم ، حالا مازول داره درست کار می کنه و عکس ها رو گرفت اما سایتم دیگه بالا نمیاد و اررو زیر رو میده :

HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

داخل جدول ماژول ها که میشم و محتوای قسمت params text رو از توی این ماژول برمیدارم درست میشه :((

اما باز اسلاید شو رو نشون میده این جوری

لینک به ارسال

سلام توروخدا کمکم کنید یه کامیوننت هست خیلی خیلی واجبه نصب میکنم بعد از قسمت کامپیوننت ها میرم توش یه صفحه سفید باز میشه همین کامپیوننت ایجاد کاربر به تعداد دلخواه هست

:s:s:s:s:s

لینک به ارسال

سلام توروخدا کمکم کنید یه کامیوننت هست خیلی خیلی واجبه نصب میکنم بعد از قسمت کامپیوننت ها میرم توش یه صفحه سفید باز میشه همین کامپیوننت ایجاد کاربر به تعداد دلخواه هست

:s:s:s:s:s

جای سوال شما اینجا نیست!

و در مورد اسلاید شو! نسخه ای که من لینک دادم دانلود کردید؟؟ دقیقا محتوای params text چی هست؟؟؟؟

لینک به ارسال

{"gallery":"W3siZmlsZSI6ImhvbWUuanBnIn0seyJmaWxlIjoicGUtaG9tZS0wMi5qcGcifSx7ImZpbGUiOiJwZS1ob21lLTAzLmpwZyJ9LHsiZmlsZSI6InBlLWhvbWUtMDQuanBnIn1d","width":"727","height":"300","thumb-width":"70","thumb-height":"40","effect":"random","time-interval":"3500","navigation-type":"hide","caption":"bottom","caption-width":"250","show-button":"1"}

Folder::create: مسیر open_basedir وجود ندارد

هشدار: انتقال ناموفق فایل!

وقتی می خوام دوباره ماژول رو توی هاست آپلود کنه ارور بالا رو میده

لینک به ارسال

شما يه بار ماژول را از ليست ماژول ها حذف و يك ماژول جديد از نوع آن بسازيد كه محتواي اين كد ها دوباره نوشته شود. توجه كنيد ماژول را remove نكنيد فقط از ليست مديريت ماژول ها اين كار را بكنيد

اين اروري هم كه داده ممكنه از اين باشه كه فايل هايي از اين افزنه تو هاست مونده و سطح دسترسيش اجازه بازنويسي روش رو نمي ده. اونا را پاك كنيد

ياعلي

لینک به ارسال

من هم این مشکل رو داشتم

بعد دیدم فضای هاستم پر شده و فضا برای اپلود نداره

لینک به ارسال

موقعی که می خوام این افزونه نصب کنم خطا میده

لینک به ارسال

موقعی که می خوام این افزونه نصب کنم خطا میده

فكر كنم موقع تغيير سطح دسترسي به كل فولدر ها سطح دسترسي اشتباه داديد! چك كنيد فقط اين ماژول ارور مي ده يا هر ماژول ديگه اي؟

لینک به ارسال

سطح دسترسی این فولدر و تمام ملحقاتش رو rwx rwx rwx دادم :(

می دونید چی کار کردم از توی ادمین سایتم ، ماژول رو حذف کردم همون طور که گفتید ، بعد پایگاه دادش رو چک کردم رکورد ماژول باقی مونده بود ، خوب گفتم این طبیعی هست و کاری نکردم ، اومدم ماژول رو دوباره نصب کنم که نشد دیگه .

خوب دیدم هیچ راه حلی پیدا نمی کنم ، فولدر ماژول رو کلا پاک کردم و دوباره از روی لوکال داخل هاستم آپلود کردم ( در حالکیه این ماژول slide show هم روی لوکال کاملا درست بود ) اما با این وجود توی قسمت ماژول ها نمایش داده نمی شه اصلا ؟!!!!

اون آدرسی هم که برای دانلود دادید احتیاج به رجیستر داشت که انجام دادم اما لینکی برای فعالسازی به ایمیلم ارسال نشد و نتونستم دانلود کنم ، گرچه که فکر نمی کنم ایراد از خود مازول باشه چون روی لوکال کاملا داره کار می کنه !!!

لینک به ارسال

خب چرا کامل پاک نکردید؟؟؟؟ کامل پاک کنید و بعد عین روز اول از خود جوملا نصبش کنید!

به همین راحتی!

توضیحی که اقا سعید هم داده چک کنید ببینید مشکلتون با این تاپیکی که گفتن حل می شه یا نه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...