رفتن به مطلب
امیر فدایی

قالب مشکل دار

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام

یه قالب واسه یه سایت زدم که بعد از یه مدت قالب تبدیل به صفحه سفید شد.بدون هیچ دخالت انسانی.

اون قالب رو دوباره از رو لوکال (رو لوکال قالب کاملا درسته) روی سایت گذاشتم ولی باز همینطور یک صفحه سفید.یک بار به این مشکل برخوردم .کلا جوملارو با قالب آپلود کردم درست شد.ولی وقتی خود قالبو تنها نصب می کنم نصب میشه ولی کار نمی کنه و یک صفحه سفیده فقط.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به احتمال زیاد مشکل از قالبتون نیست ./ و مربوط به افزونه های نصب شده می باشد.

یا حق

لینک به ارسال

سلام

افزونه خاصی نصب کردید که این مشل پیش اومد

اگه پلاگین امنیتی نصب کردید غیرفعالش کنید

لینک به ارسال

مرسی از پاسختون..راستش افزونه ی امنیتی اصلا نصب نکردم یه کامپوننت عضویت پیشرفته با یه اسلاید شو سادست بقیه ماژول های پیش فرض هستند.

لینک به ارسال

سلام

شما دموی آنلاین بدید تا بررسی بشه

عرض کردم خدمتتون که وقتی قالب مذکور رو انتخاب می کنم کلا صفحه سفید می یاره.اگه دموی صفحه سفید مشکل رو حل می کنه بفرمایید تا انجام بدم.چون واسه اینکه سایت نخوابه فعلا برش گردوندم رو قالب قبلیش.. البته اینم یاد آوری کنم وقتی قالبو رو سایت عوض می کنم اون مشکلی نداره و لی قالب اصلی رو صفحه سفید نشون می ده.

اینم اضافه کنم که این سایت با قالب های پیش فرض جوملاش کلا 5 تا قالب داره که به غیر از یکیش 4 تای دیگه اش رو صفحه سفید نشون می ده.

با تشکر از راهنماییتون پلاگین acesef رو غیر فعال کردم درست شد.

لینک به ارسال

خدا رو شکر که مشکلتون حل شد!!!!

اما خدایش acesef برای سایت های که واسه مشتری طراحی میشه خوبه ، چون که اونا دیگه افزونه ی دیگه ی رو نصب یا حذف نمیکن و چند سال همونطور میمونه... اما اما واسه سایت های خودمون که هر روز یه افزونه تست میکنیم ، acesef ویرانگر به تمام معناست، بلایی به سر سایت میاره که خود طراحان جوملا هم میمونن :D

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...