رفتن به مطلب
azam_a

آموزش ایجاد سایت خبری با جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، ببخشید من یه سایت خبری مشابه http://sepahannews.com/ را می خواستم انجام بدم،

میشه راهنمایی کنید که چه کامپوننتها ویا ماژولهای بهینه ای استفاده کنم؟ کلا برای یه سایت خبری با جوملا ، نیاز به استفاده از چه تکنیکهایی هست؟

ممنون میشم!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میتونید از بسته های آسان نصب خبری استفاده کنید.اونا اکثر این ماژولها و مواردی که برای یک سایت خبری لازمه رو رعایت کردن.بسته خبری شار نیوز میتونه یه پیشنهاد برای شما باشه.جستجو کنید پیدا می کنید

لینک به ارسال

سلام

میتونید از بسته های آسان نصب خبری استفاده کنید.اونا اکثر این ماژولها و مواردی که برای یک سایت خبری لازمه رو رعایت کردن.بسته خبری شار نیوز میتونه یه پیشنهاد برای شما باشه.جستجو کنید پیدا می کنید

از اونجا که این بسته پولی هست و من نیاز به یه چندتا افزونه تا حدی کامل و رایگان هستم تا نیاز منو برطرف بکنه!

اگه افزونه ای می شناسید که مشابه افزونه استفاده شده در لینکی که دادم ، یه دراپ دان لیست سایتهای خبری معروف را نمایش بده و با انتخاب هر کدوم چند ین خبر را لیست کنه ! معرفی کنید ممنون می شم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...