رفتن به مطلب
ardakan0

پروژه جامع فارسی سازی آرشیو مطالب با تاریخ شمسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دوستان پیشنهاد من اینه که یه تیم خوب بسیج کنیم.. برای اینکه این مشکل اساسی آرشیو جوملا رو حل کنیم.

الان مجبوریم برای آرشیو بصورت دستی ، مطالب رو ماهیانه در یه مجموعه ای بریزیم و اسم اون رو بگذاریم

مثلا آذر ماه 90 ، و لینکش رو بگذاریم تو سایت...این فعلا بهترین کاریه که کشف شده!!

ولی مشکل اینه که مثلا من تو یه سایت خبریم حدود سه هزار تا مطلب دارم...وقتی مدیریت مطالب رو باز میکنم

تا دنبال یه مطلب خاصی بگردم،یاید نیمساعتی بشینم تا همه مطالب اول لود بشه تا بتونم بعدش مطلب رو برحسب

مجموعه،بخش یا نویسنده قیلطر کنم....این یه ضعف بسیار بزرگه برای جوملـــــــا.

بیاید دست به دست هم بدیم و یه آرشیو خوب شمسی... بسازیم برای جوملا..با امکان جستجو در تاریخ

البته دیدم دوست خوبمون آقای دفاعی این لینک رو قرارداده بود در تالار گفتمان..ولی این درد رو حل نمیکنه..

http://extensions.joomla.org/extensions/advanced-search-results/337596

باید واقعا این ضعف رو حلش کنیم وگرنه مقابل سی ام اس ای دیگه مثل وردپرس کم میاریم...

یاعلی مدد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...