رفتن به مطلب
shervin

انتشار فرم پر شده ی کاربر در خود سایت و ...

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز . بنده برای طراحی وب سایت حدود 2،3 ماه زمان گذاشتم و جوملا را تا حدی یاد گرفتم . قسمت های مختلف از سایتم را نیز ساخته ام اما به یه مشکل خوردم نمی دونم چیکار کنم از طرفی هم نمی خوام طراحی سایت رو بعد این همه زحمت بدم بیرون انجام بدن . از آنجایی که همیشه لطف شما و سایت خوبتون شامل حالم شده گفتم سوالم را پیش شما مطرح کنم ، بزرگواری کنید و بنده را راهنمایی بفرمایید . ابتدا من می خواستم یه فرم درست کنم که از فرم سازهای شما مثلا RSFORM و غیره که خوب هم هستن استفاده کردم اما مشکل اینجاست که من می خوام کاربر بعد اینکه به سوالات فرم جواب میده ، اون فرم به عنوان یه مطلب جدید یا صفحه ی جدید در خود سایت ثبت بشه (و دیگران بتونن اون رو بخونن اما این فرم سازها فقط نتایج فرم رو میفرستن تو بخش مدیریت که واسه من اصلا کاربرد نداره . این نیازی که من دارم دقیقا مثل سایت "جامعه مجازی ایران زندگی" می مونه http://www.iranzendegi.com/fa/ که برای همسر یابیه وارد بشین و عبارت "برایم بیاب" رو یزنین. اونجا هر نفر وارد صفحه ی خودش که میشه بعد ثبت نام می تونه یه پرسشنامه را با حدود 60 سوال پر کنه . همین که پر کرد توی صفه ی اصلی سایت ، که نوشته آخرین نفرات ثبت نام کرده در یک مربع کوچک اطلاعات مختصر از اسم و سن و شهر وعکس این فرد درج می شود که شما می تونید این صفحه رو ببینید .هر کی روش کلیک کنه کلا وارد صفحه ی اختصاصی اون فرد میشه و پرسشنامه ی این فرد را به همراه جواباش میتونه ببینه . پس دو تا چیز شد یکی اینکه فرم رو هر کی پر می کنه به همراه جواباش تو خود سایت ثبت بشه و دوم اینکه آخرین فرم هایی که کاربران ثبت کردند توی صفحه ی اصلی فهرست وار نمایش داده بشن . یه مورد سوم هم هست که زیاد ضروری نیست اما اگه میشه بهم بگید اونم اینه که وقتی کسی وارد صفحه ی کس دیگه شد و فرم اون را خوند همان زیر فرم بتواند پیغام بدهد (یا اگه نشد نظر )اگه راهی داره کمکم کنید اگه افزونه ای هست بگید خواهشا . خیلی واسم مهمه که بتونم این سایت رو خودم کامل کنم البته با کمک شما .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این قابلیتی که مد نظر شما هست با آر اس فرم معمولی نمیشه انجام داد و با آر اس فرم پیشرفته قابل انجام هست که برای این قسمت باید کد نویسی انجام بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

اشکال نداره rs form پیشرفته رو باید از کجا تهیه کنم : فقط می خوام ببینم اگه با rs form پیشرفته 100 درصد میشه تهیه کنم ؟ گرچه من کد نویسیشو نمی دونم :huh

یعنی پیشرفته رو اول از فروشگاه بگیرم بعد بدم کسی کد نویسی کنه یا نه ؟روال کار اینجا چه جوریه؟

راستی فرم ساز فابریک چنین امکانی نداره ؟ چون نوشته تو توضیحش که کاملترین فرم ساز است ؟ دوستان اگه اطلاعی دارید ما رو محروم نکنید . با تشکر از همگی .

لینک به ارسال

دوست عزیزم با آر اس فرم میدونم میشه این کار را کرد

البته با کد نویسی

با فابریک هم میشه و برای اون هم باید کد نویسی بشه ولی کار با فابریک سخت و پیچیده هست

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز، شما باید از CB استفاده کنید

همه این موارد + کلی موارد دیگه از جمله پیغام خصوصی و گالری و ... رو داره

البته نسخه رایگانش جوابگوی کارهای شما نیست و باید نسخه تجاریشو استفاده کنید

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان خودم ، امکان دیگه که مد نظرمه اینه که یک افزونه هم واسه ی جستجو در بین این فرم ها قرار بدم که اطلاعات وارد شده به فرم ها را جستجو کنه و فرم های مورد نظر را بیاره ؟ مثلا یه فرم داریم که 10 تا سوال پرسیده و تعدادی هم اون رو پر کردند که تو سایت ثبت شده . حالا کاربر بتونه بر اساس هر کدوم از جواب ها سرچ کنه . مثلا فقط فرم مربوط به دیپلمه ها رو بیاره واسش ( اونایی که در یک سوال فرم خودشونو دیپلمه معرفی کردند) یا بتونه بگه فرم افراد زیر 23 سال رو واسش قیلطر کنه بیاره .

این امکان رو تو خیلی سایت های ایرانی و خارجی دیدم اما با جوملا و ابزارهایی که داره یا با کمی کد نویسی میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...