رفتن به مطلب
WebAmir

کد ناشناس در بالای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من وقتی از قالب راه شیری یا 2قالب دیگه استفاده میکنم در بالای قالب این کد میاد :

DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

کسی از دوستان دلیلشو میدونه؟؟؟؟

فکر نمیکنم به قالب ربطی داشته باشه آخه تو هر 2تا قالب میادش ضمن اینکه وقتی قالب Beez رو میذارم این نوشته میاد :

xml version="1.0" encoding="utf-8?>"

فکر کنم یه ربطی به افزونه خاصی داشته باشه, وقتی به اون آدرس توی کد میرم دانلود یک فایل با پسوند xml هست!!

اما با قالب ja_purity هین مشکل نیست :huh:

من در سایتم با ورود کاربران هم مشکل دارم اما فکر نکنم این ربطی به اون کد داشته باشه البته کاشکی اینطوری باشه.........

ممنون از همه :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا قالب های شما مشکل پیدا کرده

شما دموی آنلاین از سایتتون قرار بدید تا بهتر بشه بررسی کرد

در ضمن میتونید پک جوملا رو هم اکسترکت کنید و پوشه template رو روی سایت خودتون کپی کنید

شما احتمالا افزونه ی خاصی نصب نکردید که به این مشکل برخوردید؟؟

لینک به ارسال

من همین دیروز پک جوملا رو اکسترکت کردم پس پوشه قالب هم جایگزین شده و قالب ها هم مثل روز اول شدن....

چون مدت خیلی زیادی از قالب ja_purity که سفارشی شده بود استفاده میکردم و اونم نشون نمیداد واسه همین یادم نمیاد که به افزونه خاصی اشاره کنم :(

دمو :

http://www.emahale.ir

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...