رفتن به مطلب
pop123

ريدايركت كردن دامين با aiRedirectWww سازگار با جوملا 1.7 به پايين

پست های پیشنهاد شده

توسط اين پلاگين كاربردي جوملا سازگار با جوملا 1.7 و جوملا 1.6 و جوملا 1.5 ميتوانيد دامين خود را ريدايركت كنيد به اين منظور كه در صورت تمايل آدرس بدون www را به آدرس همراه با www ريدايركت كنيد و يا بالعكس !

مزيت اين كار براي رتبه سايت شما درگوگل است چون زماني كه سايت شما هم با www و هم بدون www باز ميشه يعني شما از هرمطلب دوتا در سايت داريد كه باعث پايين اومدن ارزش سايت شما ميشود !

دانلود از سرور جومینا

سايت سازنده افزونه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من اين افزونه رو نصب کردم . برام 2 تا سوال پيش اومده:

1- منظور از قفل کردن دامنه بدون www و به همراه با www چيه؟ آيا منظور اينه که اگه آدرس به همراه با www قفل بشه ديگه اگه بازديد کننده آدرس سايت رو بدون www وارد کنه، نمی تونه وارد سايت بشه و حتما بايد آدرس رو به همراه www وارد کنه تا سايت براش باز بشه؟ يا اينکه چه آدرس رو بدون www و يا به همراه www وارد کنه باز هم سايت باز ميشه؟

2- آين افزونه رو نصب کردم و تنضيمات ديفالت ش رو دست نزدم و فقط فعال ش کردم .آيا همين کافيه؟

من سايتم رو روی هاست نصب کردم آيا بايد گزينه "چک کردن لوکال هاست" رو روی "خير" قرار بدم؟

لطفا بهترين تنظيمات رو راهنمايی کنيد

لینک به ارسال

سلام

د ر این مورد قبلا در انجمن بحث شده

بهتر بود جستجو میکردید

ولی نکته:

با اینکار کاربر اگر با www یا بدون www ، آدرس سایت رو بزنه

هردوی اینها سایت همراه با www رو باز میکنه(البته اگر در تنظیمات با www رو قرار داده باشید!)

برای آشنایی بیشتر

بهتر هست جستجو کنید

در پناه حق...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...