رفتن به مطلب
danial1555

تنظیمات اصلی پنل ادمین بالا نمیاد

پست های پیشنهاد شده

سلام

من حدود 5-6 ماهه این سوال و پست رو مطرح کردم .یه نفر هم نیست درست جواب بده و مشکلمو حل کنه

نمیدونم چرا وقتی وارد پنل ادمین میشم وقتی برروی تنظیمات اصلی کلیک میکنم صفحه سفید نشون میده.اصلا هیچی توش نمایش نمیده.هرچی هم کامپونت com_config رو از دوباره میریزم جواب نمیده.اگه میشه کمک کنید:s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایلی رو که براتون پیوست کردم رو از حالت فشرده در بیارید و در پوشه زیر جایگزین کنید

libraries/joomla/html

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13236806021.zip

انشالله درست بشه

لینک به ارسال

نخیر.....انگار نه انگار.دقیقا اینکارو انجام دادم.اما هنوزم وقتی روی تنظیمات اصلی کلیک میکنم.انگار نه انگار.هنوزم صفحه سفید میاد...:(

libraries/joomla/html

با موزیلا فایر فاکس تست میکنم صفحه سفید نشوم میده.اما با اینترنت اکسپلورر پیغام خطا http 500 میده

http500 internal server error

Most likely causes:

•The website is under maintenance.

•The website has a programming error.

عجبااا

لینک به ارسال

این خطای سرور هست که دوست عزیز

شما از هاست رایگان استفاده نمیکنید یا از هاست ویندوزی ؟

لینک به ارسال

اگز فایل کانفیگ رو دستی ویرایش کردی و باز جواب نداده احتمالا از سرورتونه

لینک به ارسال

چطوری فایل کانفیگ رو دستی ویرایش کنم؟

از سرور هم نیست.هاست هم از نت افرازه.آخرش باید چیکارکنم تا درست بشه

ایییییییییییییییییییییی:@:s

لینک به ارسال

با سلام

تو پست شماره 3 اشاره کردید که نمای سایتتون رو در مرورگرهای مختلف با حالتهای مختلف میبینید . شاید یکی از عللی که به این شکل میبینید مربوط به کش مرورگرتون باشه

شما با استفاده از Ctrl+Shift+Delete در هر مرورگری میتوانید کادر پاکسازی کش را نمایان کرده و اقدام به پاکسازی کنید (ترجیحا تمام گزینه ها را انتخاب کنید)

سپس دوباره وارد آدرس سایتتون بشید . شاید مشکل برطرف شده باشه یا فقط یک مشکل یکسان در تمام مرورگرهایتان دیده شود

امیدوارم مشکل برطرف شده باشه ولی اگر در تمام مرورگرها ارور 500 دیدید که مربوط به تغییرات در سرور میباشد که این حالت پس از دقایقی توسط سرور قابل حله

اما اگه صفحه سفید میبینید ، مشکل میتواند به احتمال زیاد از تنظیمات فایل php.ini باشد که معمولا فقط ادمین سرور به آن دسترسی دارد . اما برای چک کردن محتوا راحتترین راه مشاهده جزئیات فایل php.ini از طریق تنظیمات کلی و بعد سربرگ مربوطه بود که در حال حاضر مشکل شما اجازه ورود به تنظیمات کلی را نمیدهد اما اگر کنترل پنل هاستتون CPanel هستش میتونید وارد قسمت PHP Configuration بشید و از اینجا مقادیر را بررسی کنید

برای آنکه یک سایت به خوبی کار کند باید حداقل شرایط زیر را داشته باشد :

memory_limit = 64 M

max_execution_time = 30

max_input_time = 60

البته گزینه های دیگری هم در این قسمت هست ولی اصلیترین گزینه ها همین 3 مورد است برای صفحه سفید .

این مقادیر را بررسی کنید و نتیجه را اطلاع دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

sهاستم دایرکت ادمینه

نه

من همین موضوع رو به پشتیبانی هاستم گفتم.گفتند مشکل اینکه صفحه سفید نشون میده از اینه که ما خطا یابی رو غیرفعال کردیم.الان گفت خطا فعاله.

الان که فعال کرده این پیغام رو نشون میده

Fatal error: Cannot make non static method JCacheStorage::test() static in class JCacheStorageCachelite in /home/beytolro/domains/3sale.ir/public_html/beit/libraries/joomla/cache/storage/cachelite.php on line 273

خوشبختانه دوستان مشکلمو حل کردن و این پیغامو واسم نوشتند.

ظاهرا برخی از فایلهای شاخه

libraries

ویرایش های قدیمی برنامه جوملا با ویرایش ها جدیدتر سازگاری ندارند و پیام خطای نمایش داده شده مربوط به این موضوع بود. برای رفع مشکل شاخه مورد اشاره از پکیج نصب برنامه جوملا (ویرایش

1.5.23)

جایگزین شد.

در حال حاضر آخرین ویرایش برنامه جوملا ۱.۵ ویرایش 1.5.25 می باشد. پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت برنامه جوملای سایت خود را به آخرین ویرایش برنامه آپگرید کنید.

ممنون از شما

گفتم کسی واسش این مشکل پیش اومده بگم چیکار کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...