رفتن به مطلب
alikarimi8

سوال در مورد ایجاد فروشگاه اینترنتی و نیز بسته های آماده جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام.قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی رو دارم.که تحقیقاتی رو هم انجام دادم ولی هنوز در بعضی موارد به نتیجه نرسیدم

1.سوال اولم در مورد فروشگاه سازهای سایت جومیناست که درصفحه اصلی یکی با عنوان فروشگاه ساز و دیگری با عنوان فروشگاه آنلاین موجود است.ولی قیمت اولی 50 هزارتومان در حالیکه قیمت دومی 150 هزار تومان می باشد در حالی که در توضیحات بنده تفاوتی ندیدم.کدام رو توصیه می کنید؟(لازم بذکر است که این سوال در قسمت مربوط محصول در جومینا مطرح کردم که پاسخی نگرفتم)

1.در مورد پرداخت به این نتیجه رسیدم که از بانک سامان و همچنین کامپوننتی که جومینا منتشر کرده استفاده کنم اگر کدی که از بانک میگیرم و همچنین بعد از وارد کردن آن در کامپوننت دیگر مشکل پرداخت آنلاین حل میشود؟

3.همچنین در مورد ارسال محصول واقعا نمیدانم باید چه کرد؟یعنی باید با پست قرارداد بست ؟یا چه سایت هایی این خدمات را انجام میدهند؟اگر مثلا با یک شرکت پستی قرار داد بسته شد مسلما دیگر نیازی به پرداخت آنلاین(مثلا از طریق بانک سامان ) نیست؟یعنی آنها خودشان چه پرداخت آنلاین وچه حضوری (پس از تحویل کالا در محل )باشد انجام میدهند و دیگر نیازی به قرارداد با بانک موردنظر نیست.؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

درمورد فروشگاه سازها:

هر دوی این فروشگاه سازها خوب هستند

ولی فروشگاه ساز 150 هزار تومانی کاملتر هست و به درگاه متصل هست

2-کدرو باید از بانک بگیرید و در تنظیمات افزونه قرار بدید

کار دیگه ای نیاز نیست!

3-فکر نمیکنم پست به این راحتی باهاتون قرارداد پستی ببنده(برای ارسال محصولات!)

ولی شرکت هایی هستند که از شما درصدی رو میگیرند و ارسال میکنند

درمورد نحوه دریافت میلغ هم:

بستگی به خودتون داره

شما میتونید آنلاین دریافت کنید

یا اینکه تحویل در درب منزل و دریافت صورتحساب.

در پناه حق...

لینک به ارسال

3-فکر نمیکنم پست به این راحتی باهاتون قرارداد پستی ببنده(برای ارسال محصولات!)

ولی شرکت هایی هستند که از شما درصدی رو میگیرند و ارسال میکنند

درمورد نحوه دریافت میلغ هم:

بستگی به خودتون داره

شما میتونید آنلاین دریافت کنید

یا اینکه تحویل در درب منزل و دریافت صورتحساب.

در پناه حق...

با سپاس

در مورد فروشگاه ساز یاس چطور؟کلا کدوم یکی از فروشگاه سازهای جومینا رو پیشنهاد می کنید؟

میشه در صورت امکان نام یا سایت چند شرکت را پ.خ بدهید؟

و نیز بنده هنوز پاسخ بخشی از سوالم را نگرفتم که اگر با چنین شرکت های پستی قرارداد ببندیم بازهم نیاز به قرارداد با بانک هست یا خیر؟(برای پرداخت آنلاین)

لینک به ارسال

سلام

مسلم هست که فروشگاه 150 هزار تومان کاملتر هست

و پیشنهاد اول آن هست

شرکت های http://www.iranmc.net/

و http://pardakht.ir/

برای مثال خدمات پستی انجام میدن

در بالا هم گفتم که شما میتونید دو روش داشته باشید

یکی پرداخت آنلاین

دو دریافت در درب منزل

که اولی بهتره

لینک به ارسال

با سپاس

میشه دلیلتون رو برای انتخاب راه اول یعنی پرداخت آنلاین بفرمایید.؟

البته بنده خودم که تحقیق کردم بطور مثال بانک سامان 1 درصد کارمزد ولی ایران مارکت 5 درصد کارمزد می گیرندو این یعنی راه اول بصرفه تره ولی فکر میکنم اونطوری در ارسال محصول مشکل بوجود می آید و باید خودمون کالارو به پست تحویل و ارسال کرده؟

و نیز بنده فکر میکنم کاربر اونطوری بیشتر نسبت به تحویل کالا از پست اطمینان کرده و در نتیجه فروش بالاتر میره...

و نیز بنده چند مارکت ساز دیگه دیدم که امکانات و قیمتش بد نبود.میشه دلایل برتری ویرچومارت بومی شده جومینا نسبت به بقیه رو ذکر کنید یا سلیقه ایه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...