رفتن به مطلب
pilarto

عدم امکان فعال / غیر فعال کردن منوها ، ماژول ها ، پلاگین ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

در قسمت مدیریت منوها ، ماژول ها ، پلاگین ها و ... در زیر ستون فعال که میشه اون منو یا .. رو فعال یا غیر فعال کرد هیچ گزینه ای نیست.

ادرس سایت www.oonshab.com

الان هیچ کدوم از منوهای سایتم هم نمایش داده نمیشه ولی از طریق ادرس مستقیم میشه بهشون دسترسی پیدا کرد

مثلا http://www.oonshab.com/biography

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دقیقا بفرمائید چه کردید که اینطور شده؟ از ابتدا بوده یا خود بخود؟ یا با دستکاری خودتون اینطور شده؟... (یک مقدار بیشتر توضیح بدید)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

برای فعال یا غیر فعال کردن هر گزینه میتونید روی علامت ضربدر یا تیک رو به روش هم کلیک کنید

برای حل این مشکل هم فک کنم با بازسازی فایل های جوملا (آپلود بسته نصبی جوملا در سایت و اکسترکت کردنش و حذف پوشه اینستالیشن بدون دنبال کردن مراحل نصب جوملا) مشکل حل بشه

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دقیقا بفرمائید چه کردید که اینطور شده؟ از ابتدا بوده یا خود بخود؟ یا با دستکاری خودتون اینطور شده؟... (یک مقدار بیشتر توضیح بدید)

موفق باشید

سلام کاملا خود به خود این اتفاق افتاد. مدت زیادی بود که اصلا وارد مدیریت سایت نشده بودم و سایت هم هیچ مشکلی نداشت.

فکر میکنم اشکال از DB باشه چون یه بار هم فایل ها رو پاک کردم و دوباره up کردم ولی مشکل حل نشد.

سلام

برای فعال یا غیر فعال کردن هر گزینه میتونید روی علامت ضربدر یا تیک رو به روش هم کلیک کنید

برای حل این مشکل هم فک کنم با بازسازی فایل های جوملا (آپلود بسته نصبی جوملا در سایت و اکسترکت کردنش و حذف پوشه اینستالیشن بدون دنبال کردن مراحل نصب جوملا) مشکل حل بشه

:thankyou:

سلام.

مشکل همین جاست که اون علامت های ضربدر و تیک وجود ندارند.

باز سازی فایل ها رو انجام دادم ولی مشکل حل نشده.

لینک به ارسال

من یک بار فایل mootools.js رو تغییر نام دادم واز این دست موارد پیش اومده بود و منو ها کار نمی کرد

شما هم فایلی رو تغییر ندادی یا مثلا از افزونه های فشرده ساز استفاده نکردی که mootools و .. رو تغییر میدند یا غیر فعال میکنند؟

لینک به ارسال

من یک بار فایل mootools.js رو تغییر نام دادم واز این دست موارد پیش اومده بود و منو ها کار نمی کرد

شما هم فایلی رو تغییر ندادی یا مثلا از افزونه های فشرده ساز استفاده نکردی که mootools و .. رو تغییر میدند یا غیر فعال میکنند؟

سلام.

خیر هیچ گونه تغییری در سایت اعمال نکردم.

کاملا ناگهانی این اتفاق افتاد.

لینک به ارسال

با سلام

موارد زیر رو یک به یک انجام و مشکل رو بررسی کنید:

1. دیتابیس اتون رو repaire کنید (روش این کار قبلا توضیح داده شده)

2. پک کامل از آخرین نسخه جوملا سری 1.5 یعنی نسخه 1.5.25 رو دانلود و در هاست در دایرکتوری که پک فعلی جوملا رو آپلود کردید آپلود و فقط اکسترکت کنید(نصب نکنید( بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید

3. محتویات پوشه های cache و tmp واقع در دایرکتوری که پک جوملاتون قرار دارد رو به غیر از فایل index.html حذف کنید

4. با ادمین سرورتون تماس بگیرید تا جدیدترین بک آپ اتون رو که قبل از بروز این مشکل بوده ریستور کنه براتون

اگر مایل بودید قبل از انجام مورد 4 می تونید اطلاعات هاست + ادمین جوملا + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید بررسی کنم...

قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...