رفتن به مطلب
ardakan0

کامپوننت ارسال پیام در مدیریت برای همه کاربران و تکتک اعضا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی عزیزان

من میخواستم اگه میشه دوستان کامپوننتی رو معرفی کنن که بتونم با اون برای همه اعضای که اونها رو خودم دستی بعنوان کاربر ثبت شده در 1.5 ثبتش نامشون کردم پیام بگذارم ... یعنی در واقع من می خواهم هم گزینه ارسال به همه داشته باشم ، هم ارسال به تک ،تک و اونها هم بتونن با رمز خودشون واردبشوند.. اگه اعضا هم بتونن خودشون واسه هم پیام بگذارند که دیگه خیلی عالی

البته من حودم الان از یه امکانی استفاده میکنم فقط مشکلش اینه که ارسال برای همه نداره... ومجبورم دستی پیام رو مثلا برای 100 عضو بفرستم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این امکان در خود جوملا وجود داره

نوار ابزار مدیریت --> ابزار --> نامه گروهی

می تونید برای هر گروه کاربر نامه بصورت گروهی ارسال کنید

لینک به ارسال

[justify]ببخشید ولی ارسال نامه گروهی نیست ، اون ارسال ایمیل گروهی هست و کاربرانی که ایمیل نداشته باشند قادر بدین پیام نیستند،من فقط میخوام پیام به همه اعضای ثبت شده ارسال بشه ، خدوم هم از افزونه ای به نام mod_yoo_login الان دارم استفاده میکنم که خیلی عالیه فقط ارسال برای همه نداره ، و من مثلا برای 50 عضو باید تکتک ارسال کنم،البته امکان بسیار خوب ارتباط اعضا با همدیگر رو هم داره....[/justify]اگه کسی توانست کمک کنه ممنون میشم!

لینک به ارسال

[align=justify]ببخشید ولی ارسال نامه گروهی نیست ، اون ارسال ایمیل گروهی هست و کاربرانی که ایمیل نداشته باشند قادر بدین پیام نیستند،

مگه میشه کاربر بدون ایمیل ثبت نام کنه؟!

پس بهتره از روش دوست خوبمون دفاعی استفاده کنی که ساده ترین راهه

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...