رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

بازم با یکی دیگه از مشکلات عجیب خودم در خدمتم!!:D

من دیشب داشتم تو کد های php جی کامنت دست کرای می کردم که چیدمان را دلخواه کنم و درست هم شد ولی نمی دونم چی شد چند ساعت بعد صاحب سایت گفت که همه چی برعکس شده:huh::huh: کل سایت!!! جی کانت را پاک کردم کامل...ولی الان سایت را نگاه کنید فکر می کنی یه جورایی بعضی جاهاش RTL نیست! مثلا جدول های کنار بر عکس شده! pagination رفته چپ! ادامه مطلب رفته چپ و حالا همین الان دوباره جی کانت جومینا را نصب کردم بازم همونجوریه و اگر کنار ادامه مطلب و افزودنه نظر را نگاه کنید می بینید عکسش رفته تو متن و برعکسه عکس فلشه!ابن بعنب ابنکه جب کامنتس سایت را به عنوان یک سایت LTR در نظر گرفته! ولی بازم مطمئنب اشید index.php من همون RTL هست و من هیچ دستی بهش از هفته پیش نزدم!

خلاصه بگم من هیچ دستی به قالب نزدم! اصلا عجیب تر از این دیگه ندیده بودم! حالا می خوام ببینم راهی پیدا می کنید ؟اگر نه باید سایت را از بک اپ برگردونم!

در ضمن نمی دونم چرا سایت را تو تبلت ام درست نشون می ده ولی تو کام غلط! فکر کنم تبلیتم داره از cach هاش استفاده می کنه و به خاطر اون درست نشون می ده!

این هم آدرس سایت

perspolis-viva.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
نه اگه رو فارسي بود كه بقيه چيز ها هم انگليسي ميشد سعيد جان

ديگه چي به ذهنتون مي رسه

لینک به ارسال

خودش كه مي گه هيچ كاري نكرده. واقعا نمي دونم چه كنم هيچ جيز به ذهنم نمي رسه

p.S: من حتی الان پیش خودم گفتم شاید فایل های اخلی جوملا پکیده باشه واسه همین آپدیت کردم جوملا را به 1.5.25 بازم مشکل با بر جاست!!! استادان کسی تا به حال با همچین مشکلی برخورد داشته؟

لینک به ارسال

الان يه تيكه هايي از سايت انگار rtl نيست. به طور مثال نگاه كن سعيد جان اونجا كه زده ادامه مطلب و درج مطلب. فلشي كه jcomments زده نارشونو ببين برعكسه! و همينطو جدول كنار. همه اينا تا ديشب درست بوده. لبته مي تونم يه جوري ماس مالي كنم كسي نفهمه چيه ولي واقعا كنجكاو شدن بفهمم چي شد. و يه چيز بگم حال كني از شانس گند من. زنگ زدم مديريت سرور مي گه اخرين بگ آپ از هاست همين امروز صبح گرفته شده! :D:D:Dيعني وقتي كه كار از كار گذشته بود:D:D. البته ممن هست يه بكاپ ديگه تو چن روز پيش داشته باشند ولي مي خوام دليل اين پديده مشكوك را بفهمم:cool::cool:;):1::1:

لینک به ارسال

هيچ كس چيز ديگه اي نمي دونه؟

سلام دوست عزیز

شما در حال دست کاری css سایت احتمالا css یک id مربوط به parent رو عوض کردید.که این کار باعث شد کل سایت تغییر کنه.

برای اینکه منظورمو بهتر بفهمید

فرض کنید یک div داشتید که از کلاس st و st1 ارث بری می کنه.

st1 در css خود کامپوننت شماست. هر دست کاری روی اون اعمال بشه روی کل سایت تاثیری نداره

ولی st جزء css های tempalte یا جای دیگه بوده که مستقیما با تغییر اون تمام سایت شما تغییر می کنه.

امیدورام تونسته باشم کمکی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

کاملا متوجه صحبت شما شدم! ئلی مثل اینکه شما متوجه مشکل من نشد عزیز! این سی اس اس 100% درست است! مطمئن مطمئن لا شک فیه:D منم در حال ویرایش سی اس اس نبودم...من php کامپوننت jcomments را ویرایش کردم و خودم تغییری متوجه نشدم...یه ساعت مشتری زنگ زد که سایت بر عکس شده! و من حتی نمی دونم این ربطی به دست کاری جی کامنتس داره یا نه!:huh: البته الان تقریبا ماس مالی کردم عیب را پوشوندم و درست کردم! کنجکار شدم دلیل رو بدونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...